| tweety_8071 a întrebat:

Sunt o fata destul de frumoasa si nu vreau deloc sa ma laud. Dar am o problema cu baietii din clasa, mai exact ei ma considera o parasuta si fac misto pe seama meastraight facenu inteleg de ce...chiar nu am dat la nime motive sa ma vorbeasca de rau si ei nu au nici o dovada, dar totusi ma fac sa ma simt prost.Eu am avut un prieten si sunt tot cu el de 1 an si nici macar nu am ajuns la relatii intime. Oare din ce cauza se comporta asa?

Răspuns Câştigător
| DoarEa_2433 a răspuns:

Iti zic eu de celaughing
is niste tampitii aialaughingiti si zic de ce baietii cand zic asa ceva despre niste fete isi doresc foarte mult sa fie cu elelaughing
adica ei stiu ca nau sanse cu tinehappy
si vorbesc si eu ca tampiti
da nu-i baga in seamakiss
bafta sper ca te.am ajutat:*

6 răspunsuri:
| Delire a răspuns:

Poate pentru ca esti frumoasa si vor sa fie cu tine, iar tu nu prea le dai importantalaughing e pentru a se apara(intr-un fel) tu nu te consideri si asta e cel mai important! cand o sa*ti mai spuna asa... spune'i, si ce te oftici? si o sa spuna ca nu, si tu atunci ii spui ca at dc nu ma lasi in pace?straight face sper ca ti*am fost de folos bye:*

| amanda33 a răspuns:

Ei habar nu au ce inseamna sa fie cineva parasuta! lasa-i a vb ca ei nu au stat cu lumanarea la fundul tau sa vada ce ai facut. spun asta pentru ca ei vor sa fie cu tine si stiu ca nu pot

| SpEEdz0r a răspuns:

Uni vorbesc inainte sa gandeasca. Nu ii baga in seama! Ce tu traiesti cu lumea? straight face

| Angel_5977 a răspuns:

Nu ii mai baga in seama, lasa-i sa vorbeasca sa vezi ca pana la urma tac ca se plictisesc!

| DoarEa_2433 a răspuns:

Mersikiss*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca ai o fire prea vulcanik