| RAY a întrebat:

Sunt pervers sentimental daca am vorbit cu o fata 2 ani mai mult prin glume si speram si eu la ceva, relatie reala sau macar sexting? De ce nu inteleg fetele nevoile noastre sexuale sau de o relatie?

51 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că vă înțelegem, cel puțin încercăm. Dar pentru o relație e nevoie de mult mai mult...să fie acel ceva, reciproc, să cunoști persoana cât de cât, cu ale ei calități și defecte, să îți inspire încredere, siguranță...iar pe net trebuie să recunoaștem că lucrurile îs destul de fragile, ne putem da oricine, ne putem camufla minusurile, etc. Nu zic că nu ai putea cunoaște acea persoană specială pe internet, dar ideea este că majoritatea fetelor au (sau ar trebui să aibă) o atitudine mai rezervată. Și hai să o luăm așa, dacă tu îi ceri unei fete să vorbiți prin mesaje mai vulgar să zicem, din start îi ispiri că ai fi un simplu aventurier. Iar tu vrei ceva serios, nu?

| Mosotti a răspuns:

Nu esti pervers, ai fost necunoscator ca ai facut asta necunoscand cum sta treaba, ca daca stiai, nu mai sperai si stiai care e treaba sa nu pierzi timp. Stiai ce sa faci ca sa afli repede daca iese ceva sau nu.

Fetele intelege f bine nevoile ca si ele au aceleasi nevoi, doar ca daca nu plac pe acela, nu le intereseaza.

| Freya1 a răspuns:

Nu e vorba ca nu va inteleg, dar tu ai spus ca vorbeati, nu ca va intalneati.Asa ce pretentii poti sa ai?
Dacă nu v-am intelege a-ti fi toti singuri si noi la fel.Nu ne-am mai reproduce si am sta toti pe masturbare.

| TFL007 a răspuns:

Si ce mai zici ca faci in afara faptului ca te plangi ca nu ai avut o femeie mai bine de 10 ani... ca doar asta citit prin intrebarile tale

| RAY explică (pentru TFL007):

Vezi de rahaturile tale apoi de ale altora https://www.tpu.ro/utilizator/abygks/raspunsuri/ un om care judeca pe alti e in rahat total

| TFL007 a răspuns (pentru RAY):

Eu nu judec pe nimeni, doar ca o dai in penibil, bine nu ca am dat-o si eu m-am resemnat si asta e, dar tu inca visezi CE! numai dumnezeu stie, pui intrebari de genul dar iti imaginezi cum ar fi sa se intample

| RAY explică (pentru TFL007):

Atunci de ce iti consumi timpul degeaba?

| TFL007 a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu sa treaca timpul mai repede sad

| RAY explică (pentru TFL007):

Incearcati norocul pe badoo

| TFL007 a răspuns (pentru RAY):

A venit iarna, o mai ard pe TPU sa imi treaca depresia din suflet ca era bun acum sa am si eu pe cineva care sa ma incalzeasca si pe mine sad

| TFL007 a răspuns (pentru RAY):

Imi place mult ca ai umor, ai fost la astia pe antena 1, am incercat de ani de zile cred ca are paienjeni profilul meu e neatins

| RAY explică (pentru TFL007):

Nu faceam misto, recomand tiner, badoo si tell

| TFL007 a răspuns (pentru RAY):

Am incercat e cu plata si crede-ma sunt multe fake-uri, am dat de unul care s-a dat rusoaica si vroia sa ii dau 2000 de euro sa vina in Romania sa incepem o relatie laughing) razi cu lacrimi daca iti arat ce email-uri imi trimitea

| MateiFortnite72 a răspuns:

Eşti un handicapat

| RAY explică (pentru TFL007):

MateiFortnite72

un exemplar de rebut al societati

| RAY explică (pentru TFL007):

Tu te minti ca mine in trecut, nu merge asa, ai nevoie de iubire

| TFL007 a răspuns (pentru RAY):

Iubire la 28 30 de ani, aia din adolescenta e cea mai intensa, nu o sa mai recap niciodata

| RAY explică (pentru TFL007):

Sa stii ca cea mai frumoasa fata din lume fata pe care o iubesti,eu mam sarutat cu una a fost super, cu una matura era sa fac sex, dar era complicat, barbatusu arata bine, femeile adora jocurile sa stii

| TFL007 a răspuns (pentru RAY):

Ok hai te salut vise placute o pzd sa te sarute

| RAY explică (pentru TFL007):

Sexul nu rezolva nimic

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu esti. A fost ok big grin

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu criss, eu nu vb vulgar cu nimeni, doar stii asta, dar imi putea spune ca nu vrea nimic si asta e

| TFL007 a răspuns (pentru RAY):

Cred si eu ca numai rezolva nimic daca ai ani de abstinenta, e ca si un organ mort

| RAY explică (pentru TFL007):

Axseazate pe cariera si asta e

| TFL007 a răspuns (pentru RAY):

Tu esti bun la dat sfaturi doar atat, tu de ce nu urmezi sfatul dat de tine, ca mai tot timpul esti pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu ai nevoie de iubire neaparat, mai ales ca in zilele noastre majoritatea nu se casatoresc din iubire!

| RAY explică (pentru TFL007):

Mam axat pe cariera, azi e liber stii

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sa stii ca noi doi,trei,patru suntem asemanatori in gandire negam ca avem nevoi pentru a nu parea frustrati, vrem sa aratam ca suntem lipsiti de sentimente, fetele cica vor genul asta de baiati vor indiferent, arogant, mincinos, pervers, evoluam in bine

| TFL007 a răspuns (pentru RAY):

Bravo frate ramai asexuat sau cum se spune, te apreciez pentru curajwinking