| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singura persoana care la momentul actual e indragostita pana peste cap de o vedeta?happy Nu credeam ca o sa mi se intample asta, niciodata nu am patit.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ești la vârsta la care te poți îndrăgosti de oricine și orice. Cu timpul îți va trece obsesia asta.

| Drimmero a răspuns:

Esti inca mica, iti va trece si vei realiza ca iubirea fata de persoane mai palpabile e mult mai necesara.

| sofisis a răspuns:

Uhm, daca vedeta respectiva nu stie ca existi, clar nu esti unicat. Sunt o gramada de oameni fanatici ( deci usor instabili mintal) care creaza anumite obsesii si dependente fata de niste iluzii...

| Felys a răspuns:

Si eu l-am iubit pe Michael Jackson pana a murit dar ce crezi ca l-am vazut vreodata in realitate desi a tinut de doua ori concerte in tara noastra, o sa iti treaca, e si firesc sa iti placa actorii cantaretii ca de aia ne uitam la ei, altfel ne uitam la capre

| Superior a răspuns:

Justin Bieber confirmed illuminati 2k19 three peaks of triangle means the masonic group thats gonna finish the world oh god but Justin is still sexy dud, just look at his butt

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu cred ca am fost niciodata indragostita de o vedeta fie ea din tara sau din afara. De admirat da ...sunt cativa actori mari la Hollywood care imi plac in mod deosebit cum ar fi Liam Neesom, Michael Douglas, Al Pacino, Morgan Freeman, Meryl Streep. Oricum odata cu trecerea timpului va disparea crush-ul tau pentru vedeta respectiva si iti vei aminti amuzata cat de amorezata erai de ea.

| Quassaar a răspuns:

Da..toată lumea-i proastă, numai Cornel2017 este deștept, inteligent și cu capul pe umeri..hahaha

| anonim_4396 explică (pentru Quassaar):

Voiam sa-i raspund, dar am zis sa o las balta. Mersi ca imi iei apararea:*

| Ensiferum a răspuns:

Nu esti singura. Dar cine e misterioasa vedeta?