| Gaby212 a întrebat:

Sunt singurul care de Valentine's Day va sta singurel cu un pahar de vin in mana ascultant Scorpions- "Still loving you",in timp ce fata pe care o iubeste isi face de cap cu alt tip? sad
Imi e dor de ea,am luat-o razna... Ma intreb daca m-a iubit vreodata, acum suntem ca doi straini.

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Mori da-te n papuci laughing) daca asta vrei, sa mori de dragul unei pasarici, mori tongue
Da vezi anunta-i si tu pe ai tai ca e scump sa te ingroape, macar sa stie sa puna bani deoparte. Chiar, crezi ca donsoara ar veni la inmormantare?

27 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Gabi ziua de 14 nu ar trebui sa aiba vreo importanta. Daca a plecat iesi si cu cunoaste alte fete.
Daca stai si te gandesti doar la ea, nu ai sa treci peste.

| Violleta2022 a răspuns:

Esti in Noua zeelanda sau Australia?
Ca doar ele au intrat deja in 14 feb.
Romania si Europa, sunt inca in 13 feb, ca si USA, canada si restul lumii.

| Gaby212 explică (pentru Violleta2022):

Vorbeam la viitor, uita-te la verbele folosite.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gaby212):

Corect, ai dreptate, mi-a scapat timpul verbelor.
Credeam ca esti si tu, din acelasi colt de lume cu mine, desii nu am ajuns inca la sampanie, ca-i numai 10 dimineata happy

| Gaby212 explică (pentru Violleta2022):

Stai calma, se mai intampla sa faci confuzii laughing Australia, nu?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gaby212):

Da, Australia.

| Gaby212 explică (pentru Violleta2022):

Am prieteni la Sydney.Foarte misto Australia, sincer!

| Violleta2022 a răspuns:

Are dreptate cristimihailov, undeva in lume, jumatatea ta petrece singura...
De ce nu o cauti?
Statul in casa nu ti-o va aduce, dar daca iesi sa o cauti, posibil sa o intalnesti, chiar de ziua indragostitilor!

| Gaby212 explică (pentru Violleta2022):

Voi iesi din casa, voi incerca sa sparg gheata, dar maine seara am cursuri la facultate si probabil o voi vedea din nou...Si va rascoli amintiri in mine. sad

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gaby212):

Fa un lucru desptept sa nu te mai terorizezi singur: evit-o!
Nu o mai cauta cu privirea, nu o mai cauta deloc, din contra: cauta sa nu mai mergi unde stii ca merge ea si evita cu orice pret sa o intalnesti!

| corbulalbrosu a răspuns:

Ce te retine sa-ti petreci ziua si noaptea de Valentines day intr-un bar de zi/de noapte si sa-ti faci si tu de cap alaturi de doritoarele de aventuri sau sex care umplu pana la refuz astfel de locatii? Sanatate! big grin

| Gaby212 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu-s genul care sa faca sex fara sa fie indragostit...Imi moare repede laughing

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Is asa de doritoare dar in acelasi timp parca nici nu existi in fata lor. Asta am observat dupa ce am intrat pentru prima data intr-un club in care erau si ceva femei. Toate vorbesc intre ele si danseaza si nu baga in seama pe nimeni din jurul lor.

| Drimmero a răspuns:

Tu chiar ai probleme mari pentru o femeie, eu ti-am zis ca un barbat trebuie sa treaca repede peste o femeie, e doar o femeie ca multe altele si nimic mai mult,, eu unul n-am suferit in viata mea dupa una, dupa cateva zile imi trecea, asa voi functiona mereu, am capacitatea de a trece rapid peste, e de plans cand observi barbatii ca se injosesc pentru femei, si nu de fericire. Da-ti singur o mama de bataie si iti revii/

| sofisis a răspuns:

Adevarul e ca cel mai bun mod de a iesi dintr-o depresie si de a inceta sa-ti plangi de mila e sa bei si sa asculti melodii siropoase. Good choice! Esti pe drumul cel bun...
Bai nu stiu, iarta-ma ca iti spun, dar cand va aud ma ia cu fiori de nervi pe sirea spinarii. Eu sunt femeie. In viata mea nu am stat sa sufar dupa vreun tip. Niciodata. A, sufeream o zi, doua, trei... dupa care gata. Nu va inteleg. Jur. Sunteti barbati sau carlige de rufe?

| Gaby212 explică (pentru sofisis):

laughing Mi-ai facut ziua mai buna.

| sofisis a răspuns (pentru Gaby212):

Pai da-ti naiba doua perechi de palmi si revino-ti! Ce-ai? Are aur **** ei sau se ca^a curcubee? Hai ma...

| Gaby212 explică (pentru sofisis):

Eu moor aici laughing

| Gaby212 explică (pentru sofisis):

Spre deosebire de alte raspunsuri care toate sunau la fel...Tu chiar m-ai facut sa rad! Mersi mult.

| sofisis a răspuns (pentru Gaby212):

Anytime. Ma gandesc serios sa fac show-uri live laughing))

| sofisis a răspuns (pentru Gaby212):

Mori da-te n papuci laughing) daca asta vrei, sa mori de dragul unei pasarici, mori tongue
Da vezi anunta-i si tu pe ai tai ca e scump sa te ingroape, macar sa stie sa puna bani deoparte. Chiar, crezi ca donsoara ar veni la inmormantare?

| cristimihailov a răspuns:

Ti-am mai spus si cu alta ocazie.

O alta fata petrece la fel ca tine... ajut-o sa te gaseasca.

Poate nu e la fel de frumoasa, dar cu siguranta va fi mult mai interesanta.

| Emma30555 a răspuns:

Fa altceva. Adică poți asculta muzica și sa bei ceva nu e rău dar încearcă sa nu ți mai pese. Ești tânăr, vei întâlni alte fete, iar aceasta va fi doar o experienta din care vei învața și vei fi mai matur. Sa ști ca va trece, toată perioada asta va rămâne în urma, cândva te vei întreba de ce ai suferit atât

| Eireann a răspuns:

"singurul care de Valentine's Day va sta" deci viitor. Si unele o sa bea vin si o sa asculte Guns'n'Roses.

| Gaby212 explică:

Daca esti printre cei care asculta Abi sau Florin Salam te rog fa pasi.

| Gaby212 explică:

Scuze,nu sunt rromwinking
Daca va exista o nunta, atunci voi alege o petrecere intr-un local select cu muzica clasica si jazz.
Cercul meu social nu consta in Salam sau Guță

| Gaby212 explică:

Sa faca mai intai o baie ca aia traiesc in cotet cu porcul.

| AjutorNeconditionat a răspuns:

Stai liniștit. Inca esti ok. E trist când unii sunt impreuna dar tot se simt de parca ar fi singuri.