| alexalx1234 a întrebat:

Sunt singurul care nu suporta sa vada cupluri?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai greu e sa stai cu cineva si sa nu ai incredere

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, probabil mai sunt persoane care nu sunt intr o relatie si au aceleasi frustrari ca tine.

| RAY a răspuns:

Copii care fac sex in statia de tramvai sau in tramvai,nu ca nu suport dar e lipsa de bun simt, aveti casa faceti sex acasa, ei se molozesc, mai un pic si o penetreaaza vaginal, lucru amuzant e ca se uita la noi si rad laughing laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am cunoscut unul în Parcuul Herăstrău pe o bancă lângă lac, Gîju, campion național la box, dacă mai trăiește, să mă ierte că îl pomenesc în direct aici. Cam așa spunea, că dacă vede doi că se sărută în barcă pe lac, ceea ce chiar se întâmpla în fața noastră, îi vine să le dea câteva lovituri unu doi, și la podea cu ei. Deci nu ești singurul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mai aveam o colega care spunea ca uraste cuplurile, dupa ce i-a dat papucii unul. Dar o spunea in speranta de a provoca mila, sa o curteze si pe ea cineva.
Cateva ore mai tarziu, se freca de covor, si scotea zgomote ciudate.
Deci, nu esti (chiar) singurul.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred, mai sunt persoane ca tine.

| Sofer a răspuns:

Eu nu suport cand vad cupluri si ea e frumoasa si el urat.

| Goete a răspuns:

Nu cred, dar frustarea ta e anormal sa genereze atata invidie degenerata.
Consulta un psiholog.

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns:

Ma enerveaza sa-i vad cum se ling in public

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din păcate nu, nu eşti singurul.Mai sunt destui frustraţi ca şi tine pe lumea asta.

| Dandinelle a răspuns:

Ce simti cand vezi un cuplu?

| Jay1 a răspuns:

NU eşti singurul, sunt persoane care suportă singurătatea şi preferă să rămână singuri!

| aAlexB a răspuns:

De ce nu suporti sa vezi cupluri? e un fel de invidie sau ce?

| urmomgay696 a răspuns:

Da frate, esti homosexual, cauta-ti baietei de la gradinita din Iasi numarul 34, sa vezi acolo ce bunaciuni de copii sunt acolo, direct ti se scoala