| anonim_4396 a întrebat:

Sunt, stricat, ca baiat cred ca sunt stricat, ori eu nu inteleg fetele, ori ele chiar sunt ciudate ajutor!
Acum cateva zile am pus intrebarea asta http://www.tpu.ro/......-cu-ea-pe/
Astazi, spre mirarea mea, eu sa imi vad da treaba la calculator, si aceeasi fata timida care ma intrebam daca ma place din cauza ca nu prea vorbea cu mine si nu accepta nici o intalnire, ma baga in seama, ma invita la suc, spune ca sunt dragut si ca ii place de mine, ca sunt un baiat special, ca spera sa ma viseze la noapte, Fereasca dumnezeu am gresit lumea? SA intors asa brusc la 180 de grade? Era timida si acuma imi zice pe fata ca ma place?
Cu timpul mi-am dat seama (sunt 98% sigur, fara nici o indoiala) ca persoana cu cine am vorbit pe id-ul ei, era prietena ei cea mai buna. Acuma ma intreb oare, de ce? De ce ar face asta? O fat mi-a spus ca poate, o face ca sa afle daca chiar o plac pentru a imi da ignore.
Oircum, desi stiam ca nu e ea, m-am prefacut nestiutor si i-am spus pe fata ca o plac (presupun ca pentru asta a facut toata treaba) Voi ce parere aveti? De ce ar face asa ceva?

13 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Evită site-urile de socializare şi vorbeşte direct cu ea.

| Scharfschütze666 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Nu suntem in aceeasi localitate, pe telefon am incercat dar ori ca il tine inchis, ori ca nu are messaje, gaseste un motiv. Cum am spus am incercat sa o invit si in oras insa pana acuma nu parea foarte interesata... Deci de ce acea actiune?

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru Scharfschütze666):

Tu ai spus că e timidă, deci ar avea nevoie de puţină încredere. Dacă ştii unde locuieşte, de ce nu mergi la ea? Nu ar mai avea nici ea îndoieli.

| Scharfschütze666 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Pana acum nu am avut cum, din cauza bacului, acum insa am scapat, dar daca ea nu vroia sa iasa pe afara eu de ce era sa ma duc? (sunt vreo 18 km cred intre mine si ea). Totusi m-a invitat la suc luni (ceea ce este foarte dubios). Insa vreau sa aud inainte de a afla adevarul pareri de ce a pus-o pe prietena ei sa vorbeasca pentru ea?

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru Scharfschütze666):

Nu e mare distanţa.Ar fi bine să mergi, totuşi la ea şi să lămureşti lucrurile până nu apar alte "surprize".

| Astaeparereamea a răspuns:

De unde ti-ai dat seama ca este timida? Sunt unele fete care folosesc acest "truc" ca o aparare, nu stie cu cine converseaza si da senazatia de timiditate, sa nu te superi dar nu te mai da mare stiutor ca nu prea le ai, daca te "viseaza'' la noapte maine noapte are sa te violeze, asa... din timiditate rolling on the floor Ai de gria sa nu cazi in vreo "capcana" a fetelor timide sau a nu stiu ce prieteni "buni" ai

| Scharfschütze666 a răspuns (pentru Astaeparereamea):

Asta cu visele' a spus-o ea (nu eu!), nu ma dau mare stiutor, ea imi este amica inca din martie anul trecut (asa ca am avut sansa sa o cunosc cat de cat) insa mai mult de o prietenie nu a fost... pana azi... si da la felul cum vorbea inainte cu mine si cum a vorbit azi este diferenta mare!

| Astaeparereamea a răspuns (pentru Scharfschütze666):

Amica, doar prin intermediul net-ului?

| Scharfschütze666 a răspuns (pentru Astaeparereamea):

Am fost cu ea la o petrecere, i-am dat si martisor de martie, i-am dat si cadou de ziua ei, am fost cu ea la balci, vorbim acum prin internet ca este vacanta. Da suntem amici...

| Astaeparereamea a răspuns (pentru Scharfschütze666):

De ce inainteaza in viata, omul, se mai si schimba, neintalnidu-va prea des nu ai avut cum sa o cunosti indeajuns, este o vorba "traieste omul o viata si nu ajunge sa-si cunoasca partenerul de viata" dar tu care te-ai intalnit cu ea doar de doua-trei ori, incearca sa te vezi zilnic cu ea si ai sa vezi si alte surprize la care nu te asteptai thumbs up

| Scharfschütze666 a răspuns (pentru Astaeparereamea):

Sper sa ai dreptate, totusi am vorbit marti cu ea, vorbea cu mine ca de obicei, iar peste 2 zile este alta persoana...

| Astaeparereamea a răspuns (pentru Scharfschütze666):

Auzi la el, nestiutor de carte 666 laughing Eu am patit ceva asemanator tie rolling on the floor numai ca era vorba de doua surori gemene, ale dracului de nebunelaughingrolling on the floor dupa ce am facut sex cu amandoua, una dintre ele mi-a dat intalnire in parc, am mers la intalnire unde pe o banc ma astepta o fata, ne-am sarutat bine mersi cand deodata aud in spatele meu. bine ma boulelaughing)) numai pe ea o saruti? rolling on the floor rolling on the floor sa vezi boul de mine ce-a cascat gura si n-a mai scos o vorba 5 minutelaughing

| RAY a răspuns:

Man te complici atata sincer, cred ca nu sti ce vrei de fapt, sfatul meu este sa nu crezi in relatii la distanta rar fete serioase, poate face misto de tine tu ca bou pui botu usor, fetelor le plac badboys nu pampalai, tu nu vezi badboy ce noroc au la fete