| sexygirlmary a întrebat:

Sunt tristasad E vorba despre prietenul meu. Suntem impreuna de aproape 8 luni si ne certam aproape tot timpul. Ultima data cand ne-am certat am hotarat sa ne despartim definitiv deoarece el se schimbase radical, nu mai era atras de mine cum era inainte,si avea incredere totala in mine, dar ceva se intamplase si a luat-o se pare ca pe alta cale. 5 zile am stat despartiti,dar in tot acest timp am mai vorbit cu el la telefon,ma suna mereu spunandu-mi sa-l iert pentru purtarea sa si ca ma iubeste,eu am inceput sa il intreb de ce s-a schimbat, dar raspunsul lui a fost "am facut asa de prea mult bine". Dupa 5 zile ne-am impacat,pentru ca nu pot sta departe de el.A fost primul baiat cu care am facut dragoste, si ma simt bine in preajma lui..in fine, 2 zile a fost bine,ma suna mereu, si era ca la inceput. dupa aceste 2 zile,s-a schimbat iar, isi da telefonul mereu pe silent spunandu-mi ca are treaba 8-), nu imi mai spune te iubesc [ sad ],(inainte o facea din 5 in 5 minute,imi dadea nenumarate mesaje),sta tot timpul cu prietenii sai,si desi face toate aceste lucruri este foarte gelos,nu ma lasa sa ies cu prietenii prin cluburi,sau la un suc. imi tot repeta ca daca sunt a lui,nu pot fi si a altuiaEu nu m-am gandit niciodata sa il insel, dar mereu are impresia ca o fac. Chiar nu stiu ce sa fac sa fie ca la inceput[crying]..plzz..help:-

Răspuns Câştigător
| ubiticatha33 a răspuns:

Te inteleg perfect..sunt in aceiasi situatie...Eu iti zic ce sa faci.Du-te intr-un loc unde sa fiti doar voi doi si poarta cu el o discutie din suflet. Spune-i ca iti e dor de baiatul de dinainte si de relatia voastra. explica-i cu cuvintele tale cat de mult il iubesti. poarta aceasta discutie cu el..aminteste-i toate clipele petrecute impreuna si faptul ca i te-ai daruit lui din dragoste si nu poti fi cu altcineva

| sexygirlmary explică (pentru ubiticatha33):

Merci:* O sa incerc sa vorbesc cu el[:*]

5 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Renunta la el, ce fel de baiat mai e si asta care isi cearta iubita eu unul as evita orice fel de cearta daca as fi intr-o relatie, un tip atent este un tip fidel.

| sexygirlmary explică (pentru SakonSIUkon):

Crezi ca e asa usor sa renunt la el?sad

| Bella97 a răspuns:

Lasa-mi te rog id-ul tau printr-un mesaj. Sunt in aceeasi situatie si chiar trebuie sa gasesc pe cineva cu care sa pot vorbi.

| sexygirlmary explică (pentru Bella97):

Hei ..am incercat sa-ti las id-ul dar nu merge nu stiu de ce.dar ti`l las aici..skumpika_girl96