| secretttttttttttttt a întrebat:

Sunt virgin si cand imi este penisul in erectie capul penisului se vede foarte putin si cand penisul este in stare fleasca pot decalota sa se vada complet capul penisului oare am fimoza?

7 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Da asta este fimoza si baiatul meu a avut

| AlexanderAdrian a răspuns:

Se spune flasca cu s de la secret nu fleasca cu s de la sarpe, ca nu am diacritice sa scriu s, sh, intelegi tu.

Depinde mai omule ce varsta ai, multi baieti au rezolvat problema asta prin exercitiu - decalotari repetate sub apa mai fierbinte si in timp preputul a cedat si s-a tras inapoi si in erectie.

Depinde insa, e posibil sa nu mearga nici asa caz in care se rezolva doar chirurgical prin indepartarea unei mici portiuni din preput nu prin taierea lui copleta.

| neutrino a răspuns:

L-ai chemat afara si nu vine? Ai incercat putin cu forta? Daca nu vrea nici asa inseamna ca, da, ai.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da asta este ai fimoza pana acum nu te-a deranjat? trebuie sa te operezi nu e nicio rusine

| YummyDkRich a răspuns:

Beleste-l in **** mea

| geomanblack a răspuns:

Du-te fara jena la doctor. Vei sta internat 24h, singurul incovenient este anestezia in coloana ...toata treaba dureaza pana in 40 de min cu tot cu anestezie (te va durea capul usor 1-3 zile pana iese anestezicul din organism), iti recomand operatia, nu mai pierde timpul cu alifii si mai stiu eu ce prostii iti va recomanda dermatologul, este pierdere de timp
p.s. vei avea de castigat mult mai mult decat iti imaginezi dupa circumscrizie.
dezvoltarea penisulu (pentru ca in acest moment te tine pe loc oarecum), si poate cel mai important partide mult mai reusite.
p.p.s iti spune treburile astea cineva trecut prin aceasta experienta....nu mai amana.bafta

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru geomanblack):

In primul rand termenul e circumcizie nu circumscrizie iar in al doilea rand fimoza nu necesita musai taierea completa a preputului.