| Meleniaaa a întrebat:

Sunt virgina prietenul meu cred ca la fel intrebare era : unde sa o facem la mine acasa mai mereu e cineva la el la fel la hotel nu aveam bani faza cu prieteni pica straight face am zis ca acest pasa sa ramana intre noi, deci unde sa o facem nail biting?

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca el iti ascunde faptul ca ar fi sau nu virgin, cred ca e un punct slab in relatia voastra si ar trebui sa te mai gandesti daca el este cel potrivit.Asta ca sa nu regreti mai tarziu.

Poate faptul ca nu aveti unde sa o faceti denota ceva, ca sunteti inca mici si destul de infantili pentru sex.

E o responsabilitate, ci nu o insignifianta ''pasa''. O sa va marcheze toata viata acest pas.Lasa-l sa vina de la sine.

| Crisu a răspuns:

Trebuie neaparat sa o faceti maine? Daca era ceva neaparat, atunci trebuia pregatit din timp. Ati putea sa strangeti bani de hotel sau sa o faceti o data cand nu e cineva la unul din voi acasa. Nu de alta, dar nu e bine ca prima data sa o faci intr-un loc in care nu te simti bine, o sa te incordezi si panichezi si o sa-i distragi si lui atentia.

| alexutza003 a răspuns:

Cati ani aveti? chiar daca la el e cineva acasa odata cu varsta are si el intimitatea lui sau organizativa o mica excursie la munte de 2 zile si poate iese ceva acolo

| unione a răspuns:

La mine, va cer jumate cat hotelul sau, mai vorbim...

| cosmin21 a răspuns:

Puteti strange bani de hotelwinking

| rony a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa va puneti la cale unde...ci mai bine daca e timpul sa o faceti si cel mai important daca tot o sa treceti la fapte...protejativa.

| deejay_3315 a răspuns:

In naturahee hee nu fac misto... eu acolo am facut o prima data la padure pe zi la un picnik laughing BAFTA

| lalala0001 a răspuns:

Daca va faceti griji cu privire la locul unde "o veti face prima oara" te'ai gandit unde o "veti face" a doua sau a treia oara? Reflecteaza si asupra acestui "mic" detaliu.pentru ca va veti dori continuitate, e normal.Sau cel putin asa ar trebui sa fie. Daca este vorba insa, doar de atat(o sigura partida de sex si atat) atunci cu siguranta o sa gasesti o data un loc.Dar daca e mai mult?

| Caty_8634 a răspuns:

Nu o mai faceti.Hehe

| ACSASS a răspuns:

Dar de unde graba asta. Sfatul meu. duceti-va intr o excursie cu clasa la munte ceva.sau duceti va la petreceri daca chiar vreti.cineva care da o petrecere acasa.Dar sa stii ca o sa vina momentul cand nu te astepti.Asa am fost si eu.Si acum la fel e situatia. Si am prins acu o saptamana cand erau ai mei plecati. care se intampla foarte rar.Nu te grabiii

| Mariusssss a răspuns:

Inainte de toate nu trebuie sa planuiesti minutios dinainte cand si unde. Daca sunteti amandoi in aceeasi situatie, posibil nici sa nu va iasa. Oricum nu alege un loc in care sa nu te simti in largul tau si fara intimitate. E destul de stresant sa ai prima experienta sexuala sub presiunea unui prieten ce-ti poate bate oricand in usa. Mergi la tine acasa, sau la el acasa atunci cand sunteti singuri. Cand sunt parintii la munca sau cand casuta este pur si simplu goala. Nu mergeti la hotel...e, mmmm...nu prea frumos!