| lorenaena a întrebat:

Suntem foarte buni prieteni de mult timp dar intr-o seara nu stiu ce s-a intamplat dar am ajuns in pat cu el. Am facut-o de mai multe ori dar de cateva zile am inceput sa simt ceva pentru el. Cred ca m-am indragostit de el. Nu stiu ce sa fac, sa-i spun? Nu stiu ce simte el, poate e atras doar fizic de mine. Cateodata ma priveste mult si imi zambeste mereu. Imi trimite mesaje peste zi sau ma suna sa ma intrebe ce fac. Tin sa mentionez ca ii plac mult fetele si de aceea sunt in ceata. Sa-i spun ce simt? Poate el vrea doar distractie si eu am sa pic de fraiera. Sa rup legatura cu el? Am incercat s-o fac dar parca ceva nu ma lasa. Ne simtim bine impreuna, avem multe in comun. Sa fiu indiferenta sa vad daca ma cauta? Am nevoie de sfaturi.

8 răspunsuri:
| Marrriaaa a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa vorbesti sincer cu el, sa ii spui ce simti si ce stare ai pentru ca nu e bine sa te framanti singura. Doar avand o discutie deschisa o sa iti eliberezi sufletul si o sa iti dai seama si ce gandeste el, altfel te vei chinui singura. happy

| Eufourikul a răspuns:

Nu exista prietenie intre o fata si un baiat. Exista ori un sentiment, ori o atractie, din acest motiv a-ti ajuns in pat, eu consider ca ar trebui sa il privesti ca pe un simplu prieten cu care ai impartit ceva intim, ceva mai special fata de ceilalti din jur.Sentimentele nu ar trebui ascunse niciodata, dar asta ar putea sa insemne ruperea a relatiei de prietenie.Tu stii mai bine, dar mai bine sa accepti faptul ca v-ati distrat si sa tii la el ca la o persoana mai speciala.

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Sa vedem, erai prieten cu unu te-ai *** cu el de mai multe ori, si acum vrei sa ti-o mai tragi cu el dar nu stii daca el vrea sa ti-o mai traga.
Barbatii ar *** orice inclusiv copaci, sigur vrea sa te ****, dar daca vorbesti prea mult se lipseste laughing))

| neutrino a răspuns:

Nu te-ai indragostit de el, ci ai simtit " gustul patului". Cu siguranta ca acum tu il vei cauta pe el, sau pe altcineva.

| e1xtz a răspuns:

Si cu iubitul de 3 ani de relatie ce faci? dar cu varul cu care ti-ai tras-o..si nu stii daca simte ceva pentru tine..pfff

| BubbleWhitee a răspuns:

Pai ar fi mai bine sa-i spui sa intrerupeti "joaca " asta si sa ramaneti ce ati fost si pana acum, prieteni. Apoi fi mai indiferenta si daca continua sa te caute, probabil simte chiar ceva pentru tine.Incearca sa vorbesti cu el despre asta cat mai deschis si vezi ce iti spune.Dar ai grija, baietii nu prea spun ce au in cap, dar arata fara sa vrea.Vezi si tu daca are gesturi mai dragute in afara de atractia fizica.

| AlexSalutir a răspuns:

O parte din cupluri nu raman impreuna deoarece fac dragoste si apoi se despart pentru ca nu accepta acea schimbare ciudata,atata timp cat ti-ai petrecut timpul cu el vorbiti despre chestia asta,daca sunteti sinceri amandoi si el te place atunci zbang! ai ajuns acolo unde ti-ai dorit,studiazal in asa fel incat sa stii ca daca vei ramane cu el,sa nu va despartiti in viitor, si avand in vedere ca tu esti cea draguta, fa un cadou prietenului dau sa vada ca ti la el, nu cred ca te fac pe tine niste bani, bafta!

| JohnnyHelpsYou a răspuns:

Uite, la inceput fii putin indiferenta sa vezi daca se intereseaza ce faci tu happy si daca se intampla asta incearca sa fii sincera cu el si spune-i ca il placi Si daca el e interesat numa pentru sex, poti afla foarte usor, ii spui ca nu mai vrei pentru o perioada si vezi daca e de-acord. Daca accepta inseamna ca simte si el ceva pentru tine si nu numai nevoia de sex happy Sper ca am fost de folos happy