| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti de acord cu cei ce isi vand virginitatea? Credeti ca e in regula sa faca asta?
Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. În viziunea mea e ca și cum ți-ai vinde sufletul.

15 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Dacă pentu ei este în regulă, cine suntem noi să contestăm?!

| Adry05 a răspuns:

E prostituție practic deci aceeași părere pe care aș avea-o și despre o târ.fă

| RAY a răspuns:

Femeile mereu vand sex pe bani, nu e ceva nou

| Andreeush a răspuns:

Să îți vinzi virginitatea e la fel cum fac prostituatele pentru bani.

| Sofer a răspuns:

Fiecare e liber sa facă ce dorește cu corpul lui.

| Nemessys a răspuns:

Cu CEI sau cu CELE?

| Apokales a răspuns:

De doua ori da, mergi in runda urmatoarewinking.

| aumih16 a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu corpul lui! desigur ca te simti bine ca ai facut sex dragoste indiferent ca a fost o persoana mai matura batrana! fie una mai tanara!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt de acord, bineînțeles.
Cu toate astea, este o practică veche, întâlnită și pe vremea gheișelor. Se chema cumva anume toată treaba asta, nu mai știu exact, dar am citit despre această "scoatere la licitație" în "Memoriile unei gheișe", o carte pe care o recomand pentru îmbogățirea culturii generale (filmul de asemenea).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te gândești să o scoți și tu la vânzare pe net?

| Michaeel a răspuns:

E virginitatea lor, dacă vor sa facă banii de pe urma ei, bravo lor. Unii plătesc și pana la o suta de mii pe virginitate, măcar rămân cu niște bani. Pana la urma ce e asa mare lucru cu toată virginitatea asta? E asa important dacă ai făcut sau nu sex?

| anonim_4396 explică (pentru Michaeel):

Normal ca e important sa stai curat pana la casatorie.

| Michaeel a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimeni nu mai sta curat pana la căsătorie. Nici măcar femeile.Decât sa aștept pana i-au un bărbat idiot de sot, mai bine iau 100 de mii pentru virginitate.

| Pantagruel a răspuns:

Marfa ta, faci ce vrei.

| Veltorb a răspuns:

Nu văd de ce ar trebui să ne doară pe noi undeva de virginitatea lor, fiecare are motivul lui pentru a face ceva, virginitatea nu e vreo comoară sfântă deci eu unu nu-i înțeleg pe cei care o "cumpără"