| LionKiller7 a întrebat:

Tarzan era virgin înainte să o cunoască pe Jane sau se *** €a cu maimuțele?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca nu ai urmarit cu maxima atentie filmul. Ti-ai fi dat seama dupa mimica fetei lui in momentul in care a inceput sa descopere adevaratele minunatii ale Jeanei. big grin

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tarzan daca era barbat nu putea simti atractie fizica fata de alta specie de femele si doar de femeile din specia noastra, vorbim de doua speci diferite, exista uni care fac sex cu animale dar eu vb de astia majoritatea, nici femelele din alta specie nu simt atractie fata de barbati din specia noastra, desi tarzan era virgin in procente de 80%

| Hammurabi a răspuns:

Cred că era virgin. Jane a trebuit să-l învețe cum se face. Dacă ar fi avut antrenament cu maimuțele... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era fumat

| leapșa a răspuns:

Baaaa, hahaha
Asta e o enigma.

| Futozaur3000 a răspuns:

Pai, e o intrebare buna, funda?