| anonim_4396 a întrebat:

Te-ai sarutat sau ai avut relatii intime cu cineva care nu te atragea dpdv fizic?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mam vazut o data cu o femeie in varsta care nu ma atragea sexual dar doar ne-am sarutat atat mai mult nu am putut, in scimb fata care am iubit-o nu era frumoasa si draguta nici fata de care imi placea in copilarie nu era o frumusete dar o iubeam, cand iubesti cu adevarat poti face sex si daca persoana iubita nu te-a atras initial fizic, dar cei drept fizicul e totul cand vine vorba de atractie, dorinta

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata!

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, fiindca in caz contrar, intotdeauna devine cat se poate de frustranta amintirea ocaziei ratate. Ratarea ocaziilor de regula provoaca.....deprimare. happy

| mihai69 a răspuns:

Da. Și ce relevanță are asta?

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Pentru mine are.
Pentru altii poate nu.
Dar nici nu am intrebat cata importanta are.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| PeFuga a răspuns:

Nu.

| mnbvf a răspuns:

Nu.

| jocker007 a răspuns:

Nu

| Vampiroiul a răspuns:

Multe persoane sunt atrase mai intai de fizic apoi de caracter..deci nu.

| aleku22 a răspuns:

Da