| Dididiutza a întrebat:

Te-ai simtit vreodata singur/a ca si cum nu poti sa ai incredere in nimeni? Ca si cum toata lumea este dusmanul tau?(chiar daca am prieten ne-am indepartat putin)hhhmmm 6 ani

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Am avut si eu o perioadă, dar mai contează si cercul de prieteni si persoanele din jurul tău. Eu cu prietenii fac asa : Dau puțin la început si pe urmă vad daca acea/acele persoane dau si ele ( nu ma refer la bani ) si daca nu o fac asta e.

| Dididiutza explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Nu am prieteni am vazut ca nu sunt importanta pentru ei doar cand au nevoie de mine, il mai am pe iubitul meu dar ne-am indepartat foarte mult sad

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Dididiutza):

Daca ai nevoie de ajutor sau sfaturi sau nu stiu... Poti conta pe mine happy

4 răspunsuri:
| AndCat26 a răspuns:

Eu una chiar nu mai am.incredere in nimeni. Si chiar ma.simt singura avand.in vedere ca am.trecut prin foarte multe dezamagiri.

| Dididiutza explică (pentru AndCat26):

Zi de zi sunt mai rau sad