| anonim_4396 a întrebat:

Te doare cand faci sex?

Răspuns Câştigător
| IxυυLєţ a răspuns:

raised eyebrows Mama ce intrebare laughing. Dar hai sa-ti raspund:
-in cazul fetelor doare prima data pentru ca se rupe himenul;
-in cazul baietilor nu doare. [doar cand ti se rupe ata tongue]

Sper ca te-am ajutat!batting eyelashes
Fuunditsa? love struck

6 răspunsuri:
| bulgaras_3493 a răspuns:

Da.doare un pic

| RawrrGirlAdee a răspuns:

Buna, Raul! laughing! Ce intrebare mai este si asta? Daca esti baiat normal ca nu simti mare durere, dar ca rol de fata, esti cea mai chinuita.

| glamour a răspuns:

Nu e obligatoriu. in general prima oara doare putin. iar ca fata daca nu esti destul de lubrifiata te poate durea si dupa primul contact sexual. daca doare poti avea si vreo problema(tot ca fata). in general baietii nu au deloc probleme de genullaughing

| Bubu_5492 a răspuns:

Pe tine ca baiat nu are de ce sa te doara thinking
pe ea, depinde, prima oara da, apoi cand se largeste, nuthinking
bine, daca ala e un animal si ii da de-o rupe, o doare cred...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mina ...citeodata, asa cum te-a durut pe tine mintea de ai pus intrebarea asta

| saffd a răspuns:

Daca esti baiat decat putin daca esti fata da foarte tare.plus ca sangerezi.dar daca suspini putin si te exciti nu.