| BigLike a întrebat:

Te doare cand te dezvirginezi? (Baiat) mersi

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

La baieti nu se rupe decat foarte RAR ata. si retine! nu e "obligatoriu" cum mai cred unii necititi! - doar daca esti violent si ea prea uscata - doamne fereste! - altfel, normal ca fiind o pielita, ar durea daca se rupe!

| sierra1 a răspuns:

Singur, cu mânuța ta?

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca s-ar putea sa te doara, insa acest lucru se va produce doar in cazul in care vei incerca sa ti-o bagi in gaura cheii de la usa. rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Da, te doare un pic dar, cu timpul aceasta durere se transforma in placere de neuitat.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca fata e prea stramta ai putea simti un mic discomfort.

| Victoria18 a răspuns:

Daca iti pasa macar puţin de prietena ta sau cel puţin nu ai inima de tiran o sa te doara doar sufletul cand o sa vezi cat de tare o doare dezvirginarea. Fizic, nimic nu o sa te doara. Pe baieti nu ii doare nimic fizic in urma dezvirginării.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Da, dar merita happy

| ShamelessQboy a răspuns:

Unde naiba ai auzit tu ca te-ar durea penisul când faci sex pentru prima dată?
Citesc atâtea aberatii pe aici, gen se rupe ață, lol!
O sa te doară când o sa o iei prima dată în fund, altceva nu are ce sa te doară de la sex.

| Suki08 a răspuns:

Da