| tremuriciiuliana a întrebat:

Te poti indragosti in viata de mai multe ori cu adevarat?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DA! Asa cum si natura isi reinnoieste in fiecare an florile, etc,... tot asa si omul, in functie de mai multe circumstante, se poate indragosti diferit, in alti si alti ani, mereu altfel, "totdeauna acelasi"!

12 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Da, te poti indragosti de mai multe ori, dar fiecare dragoste e diferita si nu poti iubi in acelasi mod pe mai multi, deoarece fiecare persoana e diferita...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

DahappyCu sigurantalove struck

mira
| mira a răspuns:

Desigur.Fiecare varsta apreciaza diferit dragostea.

| albastrel a răspuns:

Da!

| inna a răspuns:

Da normal ca este posibil.

| alexdop21 a răspuns:

Decate ori vrei tu pentru ca tot timpul sentimentul o sa fie si mai intens, mai apasator, ca si cu iubitul eu unul nu cred ca poti sa iubesti o viata intreaga aceeasi persoana! Te saturi la naiba intervine obisnuinta si tot asa, dar niciodata nu poti sa iubsti o viata intreaga! Sau altfel sa o luam ce inseamna iubirea?

| frumusica80 a răspuns:

Da cred ca 2 ori ajunge nu mai mult ca :ancepe stresul si nu e bine.parerea mea

| eni a răspuns:

Da e posibil.

| DoomNEzeu a răspuns:

Eu m-am indragostit de melodia asta :X:X:X:X:X
http://www.youtube.com/watch?v=nijlN0xNnno

| tremuriciiuliana explică:

Pt autoboy nu pot sa zic ca am mari probleme in dragoste dar nici bine nu mie

| autoboy a răspuns:

Tie ori iti plac funditele, ori ai mari necazuri cu dragostea...

| tania13 a răspuns:

Sunt multe persoane frumoase si bune la suflet in acelasi timp daca gasesti 7 baiti de jen atunci poti sa te indragostesti cu adevarat de toti 7(dar nu an acelasi timp de-sigur)