| sorina20 a întrebat:

Testul de sarcina mi-a iesit negativ. Si m-am procopsit cu candida pe care am tratat-o. Am luat tratament si acum imi este bine. Si de acum nu mai fac prostia fara prezervativ pentru ca numai eu stiu prin ce am trecut.

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Este bine sa ai grija cum o vei face in continuare, ai grija si protejeazate de acum incolo, acum ti-ai dat seama ce probleme pot apare, in astfel de sitoatii.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu stiu multe detalii despre intamplarea ta, dar daca nu ai facut testul de sarcina la minim 21 de zile de la contactul sexual, atunci rezultatul negativ nu are nici o semnificatie. De-abia atunci vei putea sti cu certitudine daca esti sau nu insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încă o experiență pentru tine care te-a mai maturizat un pic.
Sănătate.
Pa, pa.