| anonim_4396 a întrebat:

Ti se poate intampla ceva daca te masturbezi de 4 ori pe saptamana?

10 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Nu e rau,e chiar indicat sa mai dai sperma afara din cand in cand ca se aduna prea tare si te simti prost, asa daca te masturbezi si are loc si ejacularea, te simti mult mai bine, relaxat si plus ca se elibereaza si endorfina in organism, care e hormonul fericirii happy

| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz. Probabil ca s-ar putea considera ca fiind fi exagerat daca te-ai masturba de 4 ori pe zi. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Da; e posibil să rămâi cam nesatisfăcut! În adolescență libidoul e mai puternic de atât la băieți.

| Emilian65 a răspuns:

Da, ramai fara sperma si implicit si fara urmasi.

| Seba2013 a răspuns:

Da, poti sa te inveninezi de pasiune.
Ajungi impulsiv, si dupa aceea melancolic.

| doctorul71 a răspuns:

Deci:
1. Aduci penisul in stare de erectie
2.Il pozitionezi in cantul usii de la camera.
3. Inchizi usa peste penis.
4. Suni la salvare(112) si le spui ce ai facut.
Pana vine salvarea repeti pasii 2 si 3

| ElenaMariajnk1441 a răspuns:

O sa ti doresti sa o faci si a 5a oara! cred ca asta e singura problema laughing

| TysoNN a răspuns:

Nu, daca ar fi zilnic, ar fi o problema.

| codrutrom a răspuns:

Frate am 10 ani si ma masturbez o data pe zi si fac asta de un an si nu mi s-a intamplat nimic