| nukemdfkz a întrebat:

Știe cineva de ce îmi miroase penisul a vagin? Chiar dacă l-am spălat de 2 ori pe zi bine cu săpun? Nu am făcut sex, doar ne-am frecat unul de celălalt să zic așa, acum 2 săptămâni ceva de genul.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca ai bagat si nasul prin vagin. Altfel nu ai fi stiut cum miroase un vagin.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se zice ca z'dipa nespalata pute a peste stricat, dar este imposibil sa fie intratat de puturoasa incat sa-ti impregneze plua cu ''damf'' in asa masura incat sa nu poti indeparta mirosul prin 2 spalari cu apa si sapun. Daca nu merge cu apa incearca cu acid. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No,dacă de 2 săptămâni nu a mai dispărut mirosul, nici că mai dispare. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar cum miroase un vagin/penis? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ştiu exact, dar se pare că cel care a pus întrebarea, ştie mai bine. laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Miroasa a peste

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ştii din auzite sau din experiență? big grin

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am citit asta tot aici, miros de peste, nu e asta prima intrebare de genul asta, iti dai seama de 7 ani, eu nu stiu cum miroasa un vagin

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Aşa ştiu şi eu de acum 10 ani de la copiii din fața blocului, că miroase a peşte aşa cum ştiau şi ei de la alții.Credeam că tu ştii din experiență.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde experienta, daca nu ma place sexul opus, filmele porno inca nu transmit mirosuri

| mitzok a răspuns (pentru anonim_4396):

Presupun caai penis sau vagin straight face

| Ion02102 a răspuns:

Eu cred ca ti-a ramas mirosul in minte