| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva funcționează cremele/pastilele pentru mărirea penisului?
Am văzut o mulțime de reclame pe net.
Mersi!

18 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mituri, nu folosii asa ceva, cauzele sunt psihice, sterilitate impotenta care nu le tratezi cu creme "miraculoase", mergi la un medic urolog sa te consulte si sa puna el un diagnostic corect si un tratament adecvat.

| Violleta2022 a răspuns:

NU functioneaza nici cremele, nici pastilele si nici vrajile sau descantecetele. Sunt creme si prostii acre se vand la disperati dar care nu fac nimic.
Daca erau adevarate, nu crezi ca toti barbati aveau sula pana la genunchi si era fericiti?
Poti sa le incerci ca sa te convingi, dar te asigur ca sunt frectie la picior de lemn, fiindca penisul creste HORMONAL, iar masura lui este mostenita genetic de la tatal tau!

| Goete a răspuns:

La unii de la.pastile le creste nasul dau alte extremitati, strabunicul si-a dat pe penis cu crema si i-au crescut pe el o multime de penisuri mici.

Gandeste-te doar logic cum ar functiona. Ai grija cand te dai cu crema, sa nu-ti creasca si degetele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu in calitate de fata întrebi asta? Nu mai ești mulțumită de iubitul tau?
Sunt tepe, nu garantează mărimea penisului nici pompele nici pastilele nici gelurile nici tot ce e marcheting și vizează și promite creșterea penisului până la 7 cm, deja daca ești puțin inteligent îți dai seama că e imposibil să îți crească atâta, nici chirurgical nu se poate ajunge la 7 cm, maxim 2-3 prin procedura numita faloplastie. Daca ai văzut recenzii pozitive că după ce le-ai incercat le-a mărit stromeleagul sunt fake alea, tot de ei sunt postate, daca ai văzut niciuna nu este negativă, la toți le-a crescut, pai daca era așa eram toți actori porno. Și operația aia chirurgicala este extrem de riscantă că 50% poate reuși, 50 sa ramai impotent pe viață. Titan gel se mai vinde că sunt foarte multi disperați și naivi care cred în așa ceva. Cu ce te-a înzestrat genetica cu aia ramai nu ai ce sa mai faci

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Si in calitate de fata de ce n-ar intreba, daca simte nevoia de **** mai mare, dar nu vrea sa isi insele partenerul?

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Poate in calitate de trollhee hee

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

A, scuze, scuze!
Dar oricum are probleme, nu? - tu ce crezi?

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Nu,problema ai când crezi in inepțiile alea cu măritul. Daca nu răspunde nu știm ce are, văd că a șters și întrebarea apare că anonim deci nu cred că o fata a pus întrebarea asta. Pare trist dar nu are ce să facă în situația de față, operația e riscantă și nu oricine își permite. Dar am văzut că se face pentru îngrosare proceduri cu acid hialuronic durează între 6-9 luni efectul și costul e de 600 de euro

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca problema nu incepe cand crede in "ineptiile" (nu m-am uitat ce inseamna, nu domin bine lb romana) alea cu maritul.
Problema incepe cand el Crede - are Crez, vreau sa zic - ca **** lui e mica si trebuie s-o mareasca. Aici incepe sa ii scada performanta sexuala si oricat de.mare ar avea-o, va continua sa aiba probleme pentru ca in capul lui mereu va ai alta **** mai mare.
Tu ce crezi?
Altul cu una normala, necomplexat, aduce rezultate

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Daca are inferioritatea asta cu dimensiunea e nasol,acum depinde că unii o au ca,chinezii, chiar mai mică și e normal sa fi tulburat că toate femeile sau aproape toate te vor refuza și te vor ridiculiza. Acest complex de inferioritate este o problema psihologica destul de grava care poate duce la depresie, anxietate, chiar psihoza cu timpul. Multi se uită la filme XXX și se compara cu aia și de aia apare acesta problema nu că vreo fata sau femeie s-ar fi plâns cu ceva de acest aspect, media la noi e de 12.7 cm sau cat e, realitatea e alta filmele XXX e alta, in realitate foarte putini o au că aia de acolo. Cu 12-13 cm daca e strong poate satisface multe fete,mai ales daca nu suferă de ejaculare precoce,asta e o problema nasoala,daca te termini in câteva secunde e grav,și asta tot la de mansarda pornește,de la probleme psihologice/psihiatrice,foarte multe insecurități,anxietate,depresie, neîncredere în sine, devalorizare, emoții puternice, stres major cronic.

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai perfecta dreptate.
Si sa nu uitam ca - in cazul unei perechi - conteaza, adica aduce un aport in ceea ce simt amandoi in timpul unui act sexual si sentimentele pe care unul le are fata de celalalt. Nu doar marimea ****.
Dar totul porneste de la "balcon" si in momentul in care te indoiesti, indoit ramai si se reflecteaza in toata personalitatea ta daca asa cum spui.
Eu sunt multumit cu cei 25cm ai mei happy, nu mi-am masurat-o niciodata pentru ca asa vreau eu sa stiu, ca are 25 (ca fapt divers) si chiar daca are 10, pentru mine e 25 si ma termin mereu cu ea laughing))

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Bravo ..foarte bine spus, pozitivitatea poate compensa multe lipsuri, dacă ești sănătos la cap și nu ești prost poți face multe în viața chiar și cu dotările pe care le ai, daca nu ești foarte deștept poți compensa prin caracter că asta puțin îl mai au în zilele noastre. Sunt oameni care și cu 10 sunt plăcuți de femei că sunt inteligenți,vorbesc frumos,nu s urâcioși cu oamenii, sunt omenoși, sa fi om în ziua de azi e un lucru MARE! Pe tik tok am auzit cum o spus una care și-o da cu multi că nu contează mărimea poate fi și mica, dar dacă e prost omul e prost și pu*@ lui laughing și cam are dreptate! Daca și aia o zis așa care e nimfomana că nu contează așa mult atunci toți sunt refuzați de femei nu că o au mica ci că au un caracter infect sau sunt foarte jegoși, dar sunt care o au de 4-5 cm pe aia ii înțeleg,frustrarea lor este justificată,și de la asta apar probleme grave psihice.
Și Hitler o avea foarte mică e posibil de la această cauză sa fi înnebunit,de aia lua și droguri,și mai avea și alte probleme grave nu se pisa normal ca noi,poți să înnebunești de la așa ceva,cei care chiar stau foarte foarte prost cu dotarea chiar sunt loviți de soartă ii înțeleg,dar nu unul care are un penis normal și se plânge toată ziua sau că de asta e refuzat,de la prostia lui sau problemele mintale e refuzat,poți fi bolnav mintal și să fi omenos lumea nu te va marginaliza dar daca te comporți ca atare sau ai un caracter infect ești refuzat,și atunci ca mecanism de apărare din cauza eșecurilor și a frustrării dai vina că de aia ți se întâmplă multe că nu ești dotat.
Nu toate femeile sunt la fel,cel puțin nu le interesează pe toate ce ai tu in pantaloni,stabilitatea emoțională și financiară asta e cheia succesului cu femeile,felul cum le abordezi,cum te comporți,că nu chiar toate prefera cocalarii,mai exagerat și eu câteodată,la unele le e scârbă de ei,alea chiar sunt dotate intelectual nu le prostește cu una cu două.
Da, daca nu ai deloc încredere în tine te simt imediat unele, nu le poți duce de nas. Sunt proceduri acum am scris mai sus, daca ai bani nu e problema se rezolva într-un fel, până la urmă grosimea contează mai mult decât lungimea.

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevarat ca-nviat :p
Mergem amandoi de psihologi? happy

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Pai tu ce probleme ai?

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Ni spuneam sa.mergem La psiholog
Ci De Psihologo, amandoi; sa-i tratam pe astia care si-o cred mica si sunt pierduti :p

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Nu știu eu nu mă consider psiholog deloc laughing de fapt sunt ogrămadă de psihologi care se sinucid,și ei au probleme, unii mă refer, știu cazuri când psihologi merg la alti psihologi, una să sinucis, sa aruncat de pe bloc. Trebuie să conștientizeze că nu aia e problema principală ci altele sunt

| timidu89 a răspuns:

O am de 30, nu zic secretul porțiunii magice tongue

| gigeldistrugetot42 a răspuns:

Pastilele le inghiti si puf: magie, sarpiliul a crescut, imi datorezi 10 lei ca daca nu vin cu mafia pe tine. Te pupa Gigel happy