| SadBoyForever a întrebat:

Știe cineva site-uri tip chat unde băieții cunosc fete și invers?

Ceva gen omegle dacă s-ar putea.

Dau funda celui care îmi scrie cât mai multe site-uri de acest gen.

Și aș dori să găsesc persoane doar de pe teritoriul României dacă se poate.

Mulțumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Pe tinder nu gasesti ceva serios

| LonelyLoner92 a răspuns:

Site-urile de matrimoniale sunt cele mai bune.

| morfeo a răspuns:

Tinder. Desi in perioada asta ar fi bine sa va cunoasteti doar virtual.

| Ionut659 a răspuns:

Păi dacă ești băiat eu zic să stai și să te distrezi cu viață ta până la 25 de ani că apoi vei avea dureri de cap și certuri cât vei mai trăi. Dacă vrei doar pe interes bagă un site și dacă vrei iubire eu zic să o alegi cu atenție și să te uiți la toate defectele dar și beneficiile ei. Așa îți alegi una/unu și te-ai dus cu el. Poate fi rău sau gelos.
Siteuri:Lovoo, Azar, Badoo etc.

| Anonima1414147 a răspuns:

Tinder
Ok cupid
Happn
Bristlr
Hinge
Plenty of Fish (POF)
Loveflutter
Pulsate
Spark
Lovoo
Badoo
Zoosk
Twine
Azar
Camsurf
Plenty of Fish
Match.com
Cam astea le stiu.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Assuky a răspuns:

Sunt multe, iti recomand Azar sau Camsurf, le găsești pe magazin play