| Alexandrapps19031996013 a întrebat:

Tin sa precizez ca am varsta de 24 de ani și da, am avut curajul să ii zic băiatului cu care vb pe Instagram( care are 30 de ani ) ca îl plac...iar răspunsul lui a fost.Imi esti draga ca o prietena dar viata mea e prea complicată acum.Ce sa inteleg din asta, ca mai am vreo sansa sau nu?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic că ai, dar ar trebui să te interesezi mai întâi ce complicații are.

| Alexandrapps19031996013 explică (pentru sadrian46):

El la început a vrut însă eu eram fricoasa pentru ca l-am cunoscut pe Instagram

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Viata lui este complicata pentru ca este insurat, are vreo 2-3 copii si nu poste sa fie si cu tine.

| Alexandrapps19031996013 explică (pentru Emilian65):

Fratilor ce aveți omul nu este însurat, nu are copii am vorbit despre asta

| Crackman a răspuns:

Nu prea vrea sa aiba de a face cu tine prea adanc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa intelegi ca nu, nu ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie de ras!? ignora-l un timp si vei vedea ca ii vei lipsi.

| GouDidodino a răspuns:

E căsătorit, nu ai nicio șansă

| Alexandrapps19031996013 explică (pentru GouDidodino):

Nu este căsătorit mi-a si zis.

| ChrisRo a răspuns:

De obicei fetele dau replica asta, atunci cand nu sunt suficient de atrase de baiatul cu care vorbesc.