| IonelLiviu a întrebat:

Titan Gel adevarat sau fals? Păreri sincere functioneaza sau nu functioneaza

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu functioneaza. Este doar o strategie de marketing pentru fraieri.

| Donsavas a răspuns:

Este fals. Nu exista asa ceva. Doar hormonii îl dezvolta și asta la pubertate

| SLexuS a răspuns:

Ionel, nu asculta raspunsurile, multi fac caterinca, parerea mea, trebuie sa fii multumit cu cat ai ( poate puteai sa ai mai putin ), partenera ta o sa te iubeasca ca persoana, nu cat ai la nicovala, titan gel este o prostie care are si reactii adverse, personal este sa nu cumperi titan gel, deci nu marimea conteaza.

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

A functionat frate!

| ZEwLupu a răspuns:

Deci frate, eu am dat cu titan gel din ala si pot sa zic ca mi-a schimbat viata. Dupa fiecare utilizare penisul meu din penisake a devenit un adevarat stremeleag.

| TataNelson69 a răspuns:

Ba esti nebun am putulica cat gatul unui struț

| acpl a răspuns:

Nu,nu merge! Am incercat eu si tot de un metru o am... nu merita sa dai banii pe prostii de genul.

| Anonim9735 a răspuns:

Recomand