| DavidPantea a întrebat:

Titan gel chiar functioneaza?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul CORECT este un NU cat se poate de categoric. Daca ar functiona un astfel de tratament, atunci in mod absolut sigur toti barbatii ar ajunge in situatia de a avea ''ciocanul'' mult mai mare in comparatie cu cel al lui Raspuntin sau al lui Terente, cele 2 penisuri gigantice care reprezinta exponate ''forte'' in muzee celebre dintre care unul este Muzeul Louvre. big grin

| Sofer a răspuns:

Bani aruncati aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Functioneaza - pentru vanzatori - fac multi bani de pe creduli plini de speranta.
Pentru client? Nici vorba. Nu exista nicio metoda minune de a-ti mari ceva.

| Patronu1 a răspuns:

Da, pentru cei care îl vând funcționează, ca doar sunt atâția prosti care îl cumpăra și le umplu buzunarele. Dacă nu o ai mai mica de să zicem 12cm sculata, nu ar trebui sa îți faci probleme. Bafta!

| marcelCelAgresiv a răspuns:

Incearca si vezi