| Nunsjfnamgjcmammergenicimacarnumelenuamniciunnume a întrebat:

Știu că e o întrebare super ciudata, dar cum poti face o fata sa nu se mai simtă jenată in preajma ta, să aibă încredere în tine?

4 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Lol,nu poti batand din palme..iti trebuie timp.

| Eugen80 a răspuns:

Spune-i lucrurile care te fac pe tine sa te simti jenat sau ai sensibilitate la ele sau te fac pe tine sa te simti aiurea.
Trage-o tu spre tine, tine-o in brate, spune-i ca-ti face placere sa o simti langa tine. In timp se va mai destinde putin.
Toate fetele se simt la fel indiferent daca recunosc sau nu asta.

| Ely1234567 a răspuns:

Nu trebuie sa domini mereu. O femeie se simte bine in locurile care-i plac, du-o acolo Cunoaște-o cu adevărat Gaseste lucrurile care va apropie, ce aveti in comun si faceti-le impreuna. Pentru asta trebuie sa fi sincer interesat sa-i cunosti lumea ei si sa te implici in ea. De asemenea da-i si ei voie sa iti cunoasca lumea ta, implic-o in activitatile tale, in programul tau.Fi interesat sincer sa o cunosti, fa-o sa se simta SPECIALA (foarte important) si vei fi si tu special pentru ea. Daca are ce-si doreste fi sigur ca vei primi inzecit din partea eiwinking

| ariannakaterine a răspuns:

Încearcă să te împrietenești cu ea, să aflii ce îi place, ce subiecte o pasionează și să vorbiti pe aceste teme; să fii glumeț, in caz că îți împărtășeste un secret să nu îl mai spui cuiva(altfel nu va avea încredere în tine), încearcă să nu abordezi subiecte care o fac să se simtă jenată, rușinată; dupa cum am precizat mai sus vorbeste cu ea când ai ocazia despre lucruri care îi plac ei!