| SunshineSunrise a întrebat:

Toată lumea cand mă vede prima dată zice ca sunt "curvulita".
Chiar dacă ma vad pentru prima dată. Si nu stiu ce sa fac. Toți imi zic ca dupa fata, ca am buzele foarte mari si ochii foarte mari. Ce sa fac sa nu mai am buzele mari si ochii mari? Cand ma combin cu un băiat nu crede ca trece o lună fara sa il înșel. Ma controleaza mereu. Tot acelasi lucru, față cică. Ce sa fac sa schimb la buze?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Nu băga în seamă astfel de persoane.
Dacă sunt fete care te jignesc din cauza buzelor cu siguranță sunt invidioase.
Știi câte fete de pe planetă își injectează botox pentru a avea buzele mai mari?
Nu trebuie să schimbi nimic la tine, cine te iubește trebuie să te accepte așa cum ești.

Răspuns Apreciat de Editori
| AZKE a răspuns:

Pare ca esti frumoasa. Dacă te îmbraci intr-un anume mod si te comporți e logic ca o sa iti spuna asa. Atentie la un astfel de comportament.
Ce sa le faci buzelor? Doar nu te apuci sa iti tai buzele.
Încearcă o vreme sa iesi cu prietenele tale, daca te machiezi strident las-o moale. Nu stiu, macar încearcă să te accepți așa cum esti

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Rezultă din asta că ești atrăgătoare fizic, iar cei cu care te combini nu sunt siguri pe ei. Să nu faci nimic cu înfățișarea ta, trimite la plimbare pe nătărăii care gândesc rău despre tine fără motiv.

| Freya1 a răspuns:

Sunt doua posibilitati, ori esti frumoasa fizic iar acei baieti se simti mai naspa fata de tine si se tem ca vei cauta unul mai bun.Ori te imbraci, te comporti, te machezi etc precum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taiele buzele. Ce te intereseaza asa de mult de imaginea ta incât ai face si un sacrificiu pentru a nu mai avea buze mari doar pentru ca alte persoane te catalogheaza in acest sens. Deja o dati in penibilitate.

| IAR a răspuns:

Buna,
Nu trebuie sa faci nimic la buze, daca baiatul te place cu adevarat te place si asa.
Mi-ar placea sa te cunosc si sa mergem la o intalnire eu cel putin
nu te-as considera "curvulita" si nu am nici o problema ca ai ochii mari sau buzele mari.
Daca vrei sa ma cunosti si tu astept mesaj privat ca eu nu pot sa-ti dau ca sunt junior user.