| GuBeeBăăi a întrebat:

Toata vacanta de vara m-a placut un baiat. A incercat sa ma cucereasca, si a reusit, dar nu am vrut sa ii spun. In sfarsit, am realizat ca il plac cu adevarat, doar ca s-a intors o prietena de-a mea, si acum ii place si de ea, si de mine. Aseara a intrebat-o daca vrea sa fie cu el, iar ea i-a spus "iti spun maine ". Astazi m-a intrebat si pe mine. Si i-am zis ca ma mai gandesc. Cand mi-a zis prietena mea ca a intrebat-o si pe ea, ne-am simtit jignite, fiindca se joaca cu amandoua, de genu` "e lasa nu sunt cu ea, sunt cu cealalta ". Am rugat o fata sa-l intrebe de ce a facut asta, si el a spus ca i-a zis asta prietenei mele serios, dar cu mine a glumit, si m-a durut. Acum doua zile mi-a facut o farsa cu o fata ca sa vada daca ma face geloasa, si am crezut ca inca ma mai place.
Eu i-am spus prietenei mele ca il plac si ea mi-a zis ca il place, dar ne-am promis una alteia ca nu o sa ne certam pentru el.
Nu stiu ce sa fac, va rog ajutati-ma! Dau funda!

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

El a incercat dar tu nu ai vrut sa fi cu el toata vara. si eu am placut mult o fata toata vara si cand a vrut sa fim impreuna n-am mai simtit nimic pentru ea poate ca nici el nu mai simte