| anonim_4396 a întrebat:

Toate femeile si fetele sa spuna daca le place a umbla in blugi pe strada

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

In blugii cui?

13 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Prefer fustele, in vece de pantaloni, daca ai ce arata, este bine sa aratiwinking

| Dara a răspuns:

Omule, e rasuflata poanta! laughing Nu cred ca umbla vreo una in pantaloni... pe strada!

| maya_4030 a răspuns:

Daca avem dupa ce, da tongue da nu chiar pe strada

| adamari a răspuns:

Eu una prefer pantalonii din stofa sau raiat catifelat.Parerea mea este ca peste tot vezi blugi sau jeans cum vreti sa le spuneti, oricum ar fi mie nu-mi place sa-i port.

| ingrijitoare a răspuns:

Sa apara pe neasteptate ca o lovitura de cutit in spate domnii homosexuali, ca autoritatile n-au munca deloc.

| adina68 a răspuns:

Imi place, ca femeie, sa fiu in acelasi timp si eleganta si sa ma simt bine. Imi plac mai mult tinutele tip sport pe strada dar care in acelasi timp sa fie potrivite pentru. cat mai multe ocazii. De aceea prefer in general culoarea neagra la blugi sau orice alt tip de pantaloni. Acum asta tine si de varsta pe care o ai...

| adina68 a răspuns:

Pt. Bro: Nu este topless pentru. ca intrebarea a fost - "Toate femeile si fetele sa spuna daca le place a umbla in blugi" si nu s-a referit la faptul de a umbla "numai in blugi".

@ Harciog: Intrebarea nu a fost pusa la Trivia / Amuzante

| adina68 a răspuns:

@ Harciog: In legatura cu protestele doar pentru. o gluma:

TPU nu inseamna o gluma, inseamna sa ajuti pe altii, cand au nevoie. Cum spui tu: cainii latra, ursul merge.
Cand o sa ai nevoie de un raspuns serios la o intrebare, cine sau ce o sa te ajute? Raspunsurile in gluma?

| adina68 a răspuns:

Harciog explică:
"Ptr adina68.Nu stiu daca ai obsv. dar eu vin dintr-o lume total necunoscuta tie.Nu putea-i sa strigi dupa ajutor din simplu motiv ca nu te-ar fi auzit nimeni deci oricum ar fi fost trebuia sa te descurci singur si uite-a asa am ajuns la a sti mai mult sa daruiesc fara sa astept o rasplata. Oricit de multe nemultumiri ai avea sa stii ca ai loc mereu in inima unora ca mine, "

Pt Harciog:Imi pare rau ca nu inteleg lumea necunoscuta din care faci parte. Iarta-ma, dar nu sunt de acord cu un diagnostic pus "la distanta" de psihologi si tin la deontologia profesiei. Imi cer scuze fata de Psiholoaga, dar tin la diagnosticul din cabinet si la intimitatea dintre doctor si pacient. Mi se pare deplasat sa ne raportam la un nick-name de pe un forum in care toata lumea doreste sa ajute dezinteresat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Harciog, specifica te rog.nu sa poarte, pantalonii. ci sa umble in ei, pe strada. uite adamari, nu-i place sa umble in blugi. da mai umbla prin cei de stofa sau raiat.curioasa fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica toples?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ptr psihi; doamne ce de proteste doar pentru o gluma.Mergi inainte aidoma ursului care nu prea era aprobat de...mai bine lasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ptr adina68.Nu stiu daca ai obsv. dar eu vin dintr-o lume total necunoscuta tie.Nu putea-i sa strigi dupa ajutor din simplu motiv ca nu te-ar fi auzit nimeni deci oricum ar fi fost trebuia sa te descurci singur si uite-a asa am ajuns la a sti mai mult sa daruiesc fara sa astept o rasplata. Oricit de multe nemultumiri ai avea sa stii ca ai loc mereu in inima unora ca mine,