| tinkerBELL_2566 a întrebat:

Tocmai am spart o oglindacryingasta chiar inseamna ghinion sau e doar o superstitie? nu m-am uitat in ea si am aruncat-o afara.sadva rog o parere

7 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Nu stiu eu nu cred in superstiti:-s

| tarziu a răspuns:

Pfuiii, o sa ai ghinion in dragoste/sex. Bine ca nu ai pus intrebarea la afaceri/financiar!

| DEBrown a răspuns:

Superstitie=Diavol. Crezi intr-una, ai de-a face cu cealalta. Succes.

| ahlrh a răspuns:

Superstitiile nu sunt adevarate, Dar Dumnezeu DA!
(Daca ai inteles ce vreau sa zic)

Daca ai observat una sau mai multe greseli gramaticale-mi cer scuze.
Daca acest raspuns iti pare a fii
Castigator/Necastigator, Inteligent/Supid, Folositor/Nefolositor sau pur si simplu
tea amuzat te rog puncteazal, daca tot ai facut efortul de a citii
(Va rog nu dati punctajele-n prostie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa superstitiile deoparte si traieste-ti viata...nu mai crede in toate nimicurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista doar daca crezi in ele ...totul e psihic

| alin a răspuns:

Se zice ca daca spargi o oglinda trebui sa o arunci intr-o apa curgatoare ca sa nu ai ghinion.