| νєησм a întrebat:

Tot euhee hee am si eu o intrebare asa din curiozitate dc atunci cand fetele fac sex pentru prima data le curge sange dar am auzit ca unora nu le curge la baieti ce se intampla big grin? nu ca as vrea sa incerc.

Răspuns Câştigător
| buburuzul a răspuns:

Fetele sangereaza pentru ca li se rupe himenul(membrana elastica ce prezinta un mic orificiu mic mic prin care iese menstra)
altele au himenul elastic, sau altele pur si simplu nu sangereazahappy
la baieti se "rupe ata"

1 răspuns:
| Pacala a răspuns:

La 60% din baieti nu se intampla nimic, pentru ca in multe cazuri "ata" nu se rupe niciodata sau se rupe dupa multi ani de activitate sexuala. La restul de 40% se rupe "ata", apoi nu se intampla nimic.