| meinteil a întrebat:

Tot vad intrebari de genul"cum sa imi fac o relatie, imi place de x, de y".
Ce e asa misto in ziua de azi sa ai o relatie ca barbat?
Femeile nu vor altceva decat bani iar sexul nici macar nu exista fara ceva in schimb.

32 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Generatia veche are sperante la relatie, treptat rasa moderna trecuta de 2000 in sus o sa se multumeasca cu relatiile de scurta durata sau sexul la ocazie. Fiind milenar aveam sperante la familie pana la 16 ani dupa am vazut ca nu ai cu cine sa iti faci un viitor si am renuntat la idee, viata nu e buna intotdeauna greutati tragem in singuratate dar mai rau e sa fi tradat in relatie si sa tragi greutatiile cu tine

| sierra1 a răspuns:

"Ce e asa misto in ziua de azi sa ai o relatie ca barbat?"

păi, rămâi atunci singur sau ia-ți un alt partener. E legal!

| Werrich a răspuns:

Total de acord cu dvs.

| Alverto a răspuns:

Daca asta crezi, vei murii singur și trist. Fără altă explicație, e clar că nu îți pasă de nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi e mișto, nu e adevărat poți să ai bani, sa fi inalt de 2 metri și făcut cu penisul de 20 de tante. Sa conduci un X3.
Tot fara iubita o sa ramai la ce mentalitate ai.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci incearca date-uri cu mama ta.
Sunt sigură ca toate femeile vor doar sex si bani in afara de mama ta, corect?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru meinteil):

Mă-ta*
Macar scrie corect, daca de gandit, nu poti.
Da, te-ai luat.
Generalizezi TOATE femeile.
Si mama este TOT femeie.
Deci da, te-ai luat.
Cu niste bun simt general iti poti cere scuze față de toate femeile pe cate NU LE CUNOȘTI dar le jignesti fără scrupule pe acest site.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru meinteil):

Dar de ce spui,, voi"?
Macar raspunde-mi la aceasta intrebare.
NU fac parte din viata ta.
NU sunt femeia care te-a ranit.
Nu mai imi spune,, voi".
Hai sa gandim putin rational
Te rog happy

Răspuns utilizator avertizat
| TFL007 a răspuns:

Intrebarea ta ''pute'' a frustrare fratioare, suntem in acelasi asentiment stiu ce inseamna sa nu footi nimic ani la rand sad trust me te inteleg

| TFL007 a răspuns:

Auzi tu ce p l m vrei pana la urma?

| Eisenheim a răspuns:

Cu părere de rău trebuie să îți dau dreptate... Femeile/fetele de azi sânt axate expres pe bunuri și bani, pe vremuri te căsătoreai apoi va făceați împreună viața, acum te căsătorești ca să ai cât mai mult, acum la 20-30 ani trebuie sa ai deja casa, dar nu orice casa și oriunde, mașină dar clar nu Dacia Opel sau Ford, și neapărat după 2018 mașină, de bani nici nu are rost sa amintim happy

| TFL007 a răspuns (pentru Eisenheim):

Cv de genul era un youtuber care a luat la poola un virgin de doar 20 nu 25-30 cum suntem pe aici, corp nema, masina nimic, locuiesti la parintii, vrei sa se apropie femeile de tine laughing) nici nu ai poola mare asa ii zicea, dar a zis o chestie pe care multi prosti nu vor sa o intelega nici pana in ziua de azi - femeile plac baietii care la randul lor sunt placuti de mai multe fete

| anonim_4396 a răspuns (pentru TFL007):

Da dar îți dai seama că ăla are femeie care sta cu el numai pentru că face bani din YouTube? Daca ar fi falit, nu ar mai sta nici una cu el și ar fi exact ca tine! Asta arată ce caracter de nimic are tipul, pentru că se crede mai bun decât virginul ăla.
Nu știu unde vedeți voi că contează atât de mult chestiile astea, cineva daca este menit pentru tine, o sa stea și dacă ai Dacia 1300 și ultimul model de BMW. Și când ești jos, și când ești sus... Trebuie sa ai și tu minte sa știi să-ți alegi persoana de langa tine, daca ai fost rănit de câteva persoane asta nu înseamnă că toate sunt la fel.

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ala era consultant imagine bro, si avea un clip intitulat ce ar fi trebuit sa te invete tacto cand iti ajungi la o varsta matura sa nu ajungi un labar trist si virgin! ala a pus o intrebare sunt virgin am problema cu femeile iar ala i-a explicat ca la prostii DE CE e evitat de ele

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze am scris in graba cu greseli gramaticale dar ai inteles ideea si intr-un fel cam are dreptate nu esti stabil pe tine de la o varsta poola femei

| anonim_4396 a răspuns (pentru TLF92):

Apai zi așa, cu IMAGINEA atragi numai, nu și menți o relație. Acolo trebuie sa fie compatibilitate și contează caracterele, cât de bine te înțelegi cu persoana aia.
Majoritatea ajung virgini după vârsta de 20 de ani, pentru că au o relație cu mana dreapta mai strânsa decat cu femeile. Nu pentru că nu ar arata bine sau stau cu părinții, prietenul meu cel mai bun sta cu părinții și totuși are o iubită frumoasa.

BINENTELES că atragi cu cele enumerate mai sus, dar asta nu înseamnă că și le menții, fiecare poarta o masca și tarfele alea care se dau cu o grămadă de glet pe fata numai sa para mai frumoase decât sunt, da când le speli pe fata și se scoală cu udori la ochi tot urate sunt.

| Glenky a răspuns:

Intrebarile de genu sunt de la copii de 12-15 ani care n-o sa ia bacul. Stai calm ca astia adulti stiu care vor si care nu vor o relatie si in ce consta mai exact asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Glenky a răspuns:

Exemplu de penibilitate mai mare pe lumea asta n-am vazut smr eu

| TFL007 a răspuns (pentru Glenky):

Referitor la primul meu raspuns gen, n-as zice eu stiu cum ma termina psihic zilnic pe mine ideea ca trebuie sa ma duc sa platesc sa foot mecanic la curve pentru tot restul vietii, acum parerile sunt impartite, dar cel care a pus intrebarea e clar ca lumina zilei ca are NISTE FRUSTRARI

| GusticelMititel a răspuns:

De ce puneti sexul pe un piedestal, ca si cum ar fi scopul suprem al unei relatii? Sunt atatea lucruri frumoase de facut intr-o relatie si voua numai la cotait va sta capul... capul ala de jos.

Răspuns utilizator avertizat
| TFL007 a răspuns (pentru GusticelMititel):

Cata ipocrizie sa moara fam mea, dar tu ce crezi ca aia care se afla in relatii DA, nu se foot lejer de 3-4 ori pe saptamana! serios sunt in relatii si gata stau asa se uita unu la altul

| TFL007 a răspuns (pentru meinteil):

E bine boss eu de mai bine de 10 ani nu am avut contact fizic sau verbal cu o fata tu stai bine laughing)