| sairunfhrx a întrebat:

Toți băieții cu care am fost mi-au zis că sunt cam încuiată când vine vorba de sex. Că am gândire de mamaie că nu îmi place să fac oral, anal. Nu cred că am nici multă imaginație când vine vorba de asta.
Cum sa fiu mai deschisa?

13 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Hey,
Cred ca la povestea asta te poti uita din 2 directii.
1. Ar fi ca e posibil sa fie o lipsa de comunicare, posibil sa fie chestii care iti plac dar sa iti fie rusine sa le zici deci va rezumati la cehstii foarte vanilla.
2. Poate pur si simplu ai sun libido mais cazut deci nu esti interesata de sex. Chestia asta nu e o problema in sine doar ca va trebui sa iti gasesti un partener similar altfel relatia nu va rezista. Pana la urma in relatii trebuie sa mai lasi si de la tine si daca vrei sa fii intr-o relatie monogama trebuie sa te asiguri ca partenerul tau are tot ce isi doreste acasa. daca nu poti face asta trebuie sa iti gasesti un partener care are acelasi mindset ca tine.

| RAY a răspuns:

Fata daca porcul ala sta cu tine doar pentru sex lasa-l

| corbulalbrosu a răspuns:

Tu sa faci si de acum inainte, FIX ceea ce-ti place sau iti convine tie. Lasa-i pe dobitoci sa te caracterizeze cum ii duce minte lor cu IQ-ul cat numarul pantofilor. Indiferent de varsta ta incearca sa-ti pastrezi in continuare demnitatea si sa faci intotdeauna numai ceea ce-ti dicteaza constiinta si convingerile tale in privinta actului sexual d.t.p.d.v. Multa sanatate!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ei, probabil si ei s-au uitat la prea multe filme porno...winking Tu citi ani ai?

| sairunfhrx explică (pentru GabiDumitrescu):

20 da nu prea am avut relații

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru sairunfhrx):

Si ce daca? Nu trebuie sa te simti vinovata pentru ca te combini cu diversi de-astia care se cred ei mari destepti pentru ca au impresia ca tot ce vad in filmele porno e asa si in viata reala. P.S. Nu am nimic cu analul si cu oralul, insa am ceva cu idiotii care au impresia ca viata e ca in filme...

| Sofer a răspuns:

Incepi o relatie si inveti tainele sexului. Si oral si de toate.

| Crackman a răspuns:

Am avut si eu pe cineva ca tine. Este plictisitor dupa o perioada, poate vor si ei sa fue tratati mai ok.
Tu vrei sa iti ofere oral? Daca nu mai exploreaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu trebuie sa faci nimic din ce nu vrei. Nu-ti place, nu faci, si gata. Cu siguranta dai de cineva cu aceeasi gandire ca tine.

| Paul754880338 a răspuns:

Nu trebuie sa fii nimic mai mult, decat tu insati. Daca incerci sa te prefaci, in speranta ca vei fi cuiva pe plac, intreaba-te atunci, pe cine va place el intr-un final? Pe tine, sau personajul pe care incerci sa il interpretezi? Si cat timp vei reusi sa fii actrita? Timpul va schimba viziunea ta despre sex, dar asta va completa femeia care esti nu actrita ce vrea sa multumesca pe altii.

Răspuns utilizator avertizat
| OctavianSps a răspuns:

Daca faptul ca nu te injosesti in fata lor si ca iti pastrezi demnitatea inseamna ca ai o minte incuiata nici nu cred ca mai are rost sa discutam. Nu mai fugi dupa genul asta de oameni. Sunt convins ca exista baieti care ar fi fericiti numai sa te tina de mana. Succes.

| ChrisRo a răspuns:

Fă doar ceea ce te face sa te simti bine. Niciodata sa nu faci compromisuri cand vine vorba de sex.