| anonim_4396 a întrebat:

Totul despre sarut!big grin si cum sa proceedastraight face
este primul >sarut:"

8 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Uite, poate îţi este de folos:
http://www.clopotel.ro/......t-130.html

| GicaGheorghe a răspuns:

Nici eu n-am sarutat pana acumwinking dar eu cred co sa stiu ce sa fac cand va fi momentul(totul vine de la sine multa lume zice asta)

| Daiana123 a răspuns:

Primul sarut vine de la sine, si nu se poate invata dupa anumite tehnici etc. Inchizi ochii si totul se intampla. :*

| sharpx a răspuns:

Ti-as sugera un site, dar ma tem ca nu ai varsta decenta laughing!
Te-ai uitat la filme banuiesc, ai incercat si on oglinda, sunt convins, trebuie sa fi sigur(a) pe tine.

| Andreyyw a răspuns:

Pfff nu iti bate capu cu uitatu pe net la altii cum se saruta sau de alte sfaturi faci cum iti vine pe moment si dupa ai sa invetiwinking

| katalynutza a răspuns:

Trebuie sa te lasi dusa de val.si cam asta e tot...restul vine de la sinewinking

| giulik22 a răspuns:

Pai cam ciudata intrebarealaughing) Vine de la sine dar ma rog incerc sa te ajutoh go on Urmeaza pasii astia 1)Iti apropii usor fata ta de fata lui/ei 2) Inclini capul intr-o parte sa nu dati nas in naslaughing)(jenant) 3) Iti lipesti buzele de ale lui/ei...iar la sarutul frantuzescwinkinglaughing urmezi aceeasi pasi + dupa ce v-ati lipit buzele deschizi usor gura si iti bagi usor limba ta in gura lui/ei(nu deschizi gura ca si cum ai cascalaughing si nu ii bagi limba pana in gat rolling on the floor ) dupa iti atingi usor varful libii tale cu limba lui/ei si apoi ti-o freci prin gura lui/ei rolling on the floor cam atat sper ca te-am ajutat thinking funda?puppy dog eyes aa si mai am niste sfaturi (sa ai buzele umede dar nu pline de bale si nici uscate sa fie potrivite + sa folosesti o guma mentolata de orice eventualitate)

| sharpx a răspuns (pentru giulik22):

Un mesaj mai complet ca al tau, nu cred ca mai dadea nimeni laughing! Mi-a placut. Meriti funda de aia.