| cezy9693 a întrebat:

TPU ajutor! mai tineti minte ca v-am spus de un baiat de care imi placea si vorbea cu mine da dubaia prietena mia lo vazut la mare cu alta imbaratisiduse? eu acum am facut asa cum mi-ati spus nu ma mai interesat si dupa cateva zile i-a zis la prietena mia ca is draguta asta ce inseamna ca ma place inca? dar ieu intre timp am devenit foarte apropiati si neam combinat ieri dar inainte de asta mi-a spus pritena mia ca ia a fost cu el mai demult si ca s-a despartit de el dar ca inca mai tine la el asa ca azi la scoala dupa examen i-am dat papuci... dar nu i-am dat papuci numa pentru ca prietenei mele inca ii mai place de el dar pentru ca cred ca nu mi-a placut de adevarat de el doar ca credeam asta si pana la urma imi placea doar de cel care cica sa imbratisat atunci la mare cu fata aia! spuneti-mi si mie am facut bine ca i-am dat papuci la celalt? acum ce ar trebui sa fac cu cel de care imi place ca sa nu zic si celalalt nimic? ajutati-ma repede va rog!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| cezy9693 explică:

Este vorba de fapt despre 2 baieti scuze de greseli tongue...

| Kanghu a răspuns:

Invata sa scrii coerent ca nu inteleg nimic.

| DarkRose a răspuns:

In primul rand: invata sa scrii, iar in al 2-lea rand m-ai incurcat rau de tot, explica si tu mai bine.