| Done_Mihai_1994 a întrebat:

TPU ajutor, vreau și eu sa am o relație cu o fata și nu stiu cum sa fac sa am. Până acum nu am avut deloc nici o relație cu o fata și vreau să uit de singurătate

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, relatiile le legi pe real, nu online, fiindca cele online sunt inutile, mulat vorbarie, mulat miunciuna, mult flirt si nimic serios ori concret.
Asadar, iesi afara din casa, imbraca-te dragut, curat si parfumat.
Nu uita sa folosesti pieptanul si apartul de ras, inainte sa iesi din casa, ca sa nu pari neingrijit.
Zabeste fetelor si celei care face contact cu chii tai, salut-o usor si delicat.
Daca-ti raspunde la salut, inseamna ca-i dispusa sa stea un pis si sa vorbeasca cu tine, asa ca, poti incepe prin a o intreba daca ii place vremea asta de primavara. Daca este dispusa sa iasa cu tine la o cafea sau prajitura...samd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

și nu stiu cum sa fac.
Nici eu nu știam, și mă și kkam pe mine de frică. Asta la 24 de ani, cu toate că mai fusesem cu fete când și când. Și am mers la una, vânzătoare la mall. Mi s-a blocat vocea în gât de groază. Fata a văzur că sunt pe ulei, și m-a luat încetișor cu vorba.
Așa că, dacă nu știi cum să faci, te învață ea. Văd că ești din 94, deci ai cam 27 bătuți pe muche. Ceva sânge în instalație, sper. Așa că, caută o fată, și uită-te la ea, așa, cu o mutră de vițel ne înțărcat. Așa să faci.

| Eisenheim a răspuns (pentru sadrian46):

Poate crede aia că are covid laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://artaseductiei.ro/

| Dintrebare a răspuns:

Daca nu ai un grup de prieteni unde sa intalnesti fete, instaleaza niste aplicatii de intalniri, de exemplu tinder. in rest, fii tu insuti si totul o sa fie ok. cata vreme esti sincer si respectuos, pentru inceput e suficient ca sa gasesti cateva fete cu care sa socializezi si apoi vezi ce iese mai departe

| alexalx1234 a răspuns (pentru Dintrebare):

Pe tinder găsești doar pițipoance care vor doar urmăritori pe Instagram. Nu găsești nimic serios.

| Eisenheim a răspuns:

Sa vezi ce tare e când ieși cu una la o pizza, suc, faceți comanda tu un suc și ea: 200 s****a (alcool) va rog! laughing Cu una dinaia chiar uiți de singurătate. Ei bine revenind la întrebare,cum sa faci,și colegii ți-au dat niste idei bune, fă-ți un plan,pe unde mergi,când,ce întâlnești pițipoance vânzătoare fete ce își plimbă copii altcuiva,fete care plimba căței,aleargă,etc. In funcție de asta poți gândi niste replici,situații, încearcă și așa happy probabil până acum ai sărit hop in lume fara sa te axezi pe ceva,ai mers pe principiul ce da Dumnezeu, ei bine nu merge chiar așa, că dacă ar merge am câștiga la loto toți laughing trebuie să ști ce faci, ce vrei, un minim de planificare totuși.

| Amali23a a răspuns:

Se intampla de la sine. Cele mai sincere iubiri se intampla pur si simplu din coincidenta. Vrei relatii cu o fata in primul rand merita o fata si dupa