| eugeniu001 a întrebat:

TPU am asa o intrebare: de multe ori cind sunt cu prietena ma tot da nebunia sa o ating la sini, sa-mi bag miina pe sub haine, uneori doresc sa bag miina si in chiloteii ei insa ea nu imi permite, eu o ating peste pantaloni la vagin si vad cum ei ii place cind o ating insa ea de fiecare data peste un moment dat ma opreste zicind ca nu poate sa suporte cind eu o ating acolo, cind fac asta simt cum locul este umed, de ce nu poate suporta?

Răspuns Câştigător
| UnNumeOarecare234213 a răspuns:

Pfuuu! E ceva evident, frate! Orice fata, absolut, orice fata ii este frica de un lucru in relatie(de fapt sunt mai multe, dar asta e principalul):sa nu o f*** si apoi sa te desparti de ea.Mai ales ca vede ca tot insisti, se poate ganndi ca esti doar un pervers care umbla doar dupa pasarici.Incearca sa o saruti pe gat, sa o excitit si las-o pe ea sa te atinga prima, atunci o poti atinge si tu...Alta modalitate nu prea vad.

8 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Nu vrea nu ca nu poate

| iCappy a răspuns:

Esti cam nebunlaughing

| Seepty a răspuns:

Nu suporta pentru ca nu-i place, mai bine las-o in pace pana nu iti da papucii din cauza ca esti prea pervers.

| ywar a răspuns:

Doamne, ce copil esti! Pai daca o sgandari si ii dai motive de excitare pe urma o sa vrea prajiturica si banuiesc ca nu vrea inca sa guste din dansa. Da voi alta preocupare nu aveti?

| neutrino a răspuns:

Nu suporta pentru ca nu stie ce cauti tu cu mana acolo si ce doresti sa faci cu ea. Probabil ca nu i-ai explicat ceea ce doresti, iar ea nu are de unde sti ce cauti tu si tot nu gasesti si ce ganduri ai.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Voi nu sunteți capabili să mergeți mai departe cu relația fizică.
Pa, pa.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Dovada ca ciumpalacii astia de ~15 ani sunt imaturi laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani are? Cati ani ai? Daca chiar o iubesti si nu stai cu ea doar pentru a-i baga mana sub chilotei atunci i-ai respecta decizia.