| anonim_4396 a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor si scuze da nu-mi merg nr la tastatura deci nu pot pune prea multe semne de punctuatie ca daca nu puneam o mie de semnul exclamarii...
deci totul o inceput de acu o saptamana cand parintii mei erau plecati pana dimineata si eu ramaneam singura pentru o noapte. asa ca dupa masa, ca era sambata, am chemat din cartier doua prietene si doi prieteni printre care si iubitul meu acasa sa vedem un film. asa, no l-am vazut si se facuse ora opt si era intuneric ca de la sase venisera si toti in afara de iubitul meu au plecat ca el voia sa-mi arate un videoclip la calc. no si o ramas "inca cateva minute" si ne-am sarutat cand s-a terminat clipu iar apoi habar n-am cum am facut dragoste vreo cinci minute aproape inconstienti. si apoi cand ne-am oprit eu eram socata de ce am facut si imi era si rusine pentru ca nu era o relatie serioasa si in plus nu am varsta necesara pentru asa ceva. si ne-am promis sa nu zicem la nimeni nici macar la parinti. apoi el o plecat si mi-am continuat seara speriata si plangand si agonizand de ceea ce am facut. credeti-ma ca nu-mi venea sa mai scot capul in lume. si o trecut o saptamana de atunci si inca ma simt ingrozitor si la scoala mi-e rusine si am avut doua cosmaruri deja unu ca el o sa zica tuturor altul ca raman insarcinata
am mai vb cu el si o zis ca nu zice la nimeni da mie tot mi-e frica
vreau sa ma evapor
si ce ar zice parintii mei si ceilalti copii?
vreau sa-mi spuneti va rog ca sa fac sa scap de aceasta durere si grija deja lumea observa ca ma port destul de ciudat aproape ca intru intr-o depresie si nu vreau sa fiu interogata. mentionez ca am doar unsprezece ani si doar ca sa stiti mi-a venit deja menstruatia daca ramaneam insarcinata doamne fereste? vreau sa-mi dati un sfat si va rog din tot sufletul sa nu ma criticati ma simt deja ingrozitor... multumesc din suflet ca ati citit pana la capat dau si funda si va rog nu-mi tineti morala...

Răspuns Câştigător
| Andreiutzu10 a răspuns:

Hei stai linistita ca nu va zice la nimeni. Crezi ca el nu se gandeste daca zice s-ar putea sa se faca si el de ras si ii este teama.In cealalta privinta nu esti singura care a facut asta la o varsta frageda eu era sa o fac la 8 ani dar tu la 11, insa nu te incurajezi sa o faci incontinuare asa ca de acum incolo numai gandi ce vezi la calculator la alti, gandeste-te ca esti inca mica si lasa-i pe baieti ca ai timp de ei. Sper sati fi fost de ajutor love strucklove strucklove struck

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Pe 14 august aveai 12 ani si acum, pe 26 septembrie, ai 11? raised eyebrows

| sofy23 a răspuns (pentru nony):

Mai zic uneori ca am doisprezece pentru ca o sa implinesc pe 6 octombrie sad... da va rog cum pot sa uit de ce am facut credeti ca eu nu ma cred nebuna? sad

| MEANGIRL01 a răspuns:

Doamne mai fato! da erai in transa cum de nu ai realizat ce faci laughing?

| SwiTc3r a răspuns:

straight facestraight facestraight face wow vai de mine

| AmyK a răspuns:

Ai 11 ani? Esti nebuna? Cum sa faci asa ceva? :O:O:O
Crede`ma, cand am vazut aceasta postare am crezut ca stau de vorba cu o fata de 16-17 ani straight face.
Fa un test de sarcina, ceva thinking Totusi, sa nu fie ai tai acasa cand il faci, deoarece isi vor da seama straight face.
Ai luat anticonceptionale? straight face
Prezervativ? Ah, aveti doar 11, numai la prezervativ nu va e voua gandul.