| SunnyFlame a întrebat:

TPU. am o intrebar.deci am iesit cu un baiat afara[m-a chemat la suc in oras]infine restul nu conteaza...si dupa aia in fata blocului ne.am asezat pe o banca [stam in acelasi bloc]si cand am vrut sa ma ridic sa plec a vrut sa ma sarute si eu l-am respins iar acum ma cheama iar afara si sunt 100%sigura ca va incerca din nou sa ma sarute si eu nu vreau ce i-as putea spune[in afara de "am prieten" sau nu vreau sa ma sarut cu tine]plzz;.

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca trebuia sa il refuzi de prima data cand ti-a facut avansuri si te-a chemat la un suc.

Evita-l si spune-i ca nu vrei o relatie.

| chiury a răspuns:

pai... ar trebui sa ii explici mai intai, ca sa nu creada ca nu vrei sa fii cu el, sau vrei sa-l respingi. poti sa ii zici, stii atunci cand stateam pe banca, nu te-am sarutat din cauza asta...

| madalina188w a răspuns:

Spune-i ca nu il placi dar delicat sau daca il placi zii ca nu e timpul

| Dollicious a răspuns:

Spune-i ca inca nu esti pregatita sa ai o relatie si ca puteti ramane amici

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Spune-i ca ai prieten si asa poate ramane impacat cu ideea ar fi prea dur sa i spui asa in fata.

| euionutz a răspuns:

Ai mai mult de 12 ani?

| lcdpc a răspuns:

Zi foarte frumos ca nu e timpul sau ca nu te intereseaza da puteti ramine prieteni. imi dai funda plz

| sohappyIcoulddie a răspuns:

Ii poti spune: "Uite sunt sigura ca asta nu e bine". Daca iti zice dc tu ii poti spune:"nu cred ca te-as putea vedea mai mult de un amic"