| alexandra33maria a întrebat:

TPU am o intrebare... daca inghiti sperma cand esti pe stop poti ramane gravida?

17 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu se ajunge la o sarcină astfel.
Prin urmare, nu poti ramane insarcinată.

| darrio2007 a răspuns:

Da, ai sa nasti o amigdala, peste 9 luni.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, dar unii i si bat joc si raspund la mișto, tu ce varsta ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doar daca faci sex si ejaculeaza el in vaginul tau ramîi insarcinată, daca inghiti sperma nu ramîi insarcinată, poftă bună.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este ABSOLUT IMPOSIBIL. Ar fi cazul sa te documentezi si sa te informezi corect. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Prin înghițire nu.

| Floridori a răspuns:

Nici daca esti in perioada menstruatiei, nici daca nu big grin
De fapt, sarcina (vorbim de sexul normal), oricum se formeaza indeplinind anumite conditii si doar in anumite zile, dar care sunt in afara perioadei de sangerare menstruala.
Deci poate ar fi mai bine sa te informezi temeinic.

| CORONAVIRUS a răspuns:

S-ar putea sa dai în boli

| orailibrail a răspuns:

Daa

| orailibrail a răspuns:

Daa poti sa ramai.
Mai ales daca esti in perioada ovulatiei.

| OanaDD a răspuns:

Nu poti.

| Nick007e a răspuns:

Da iar sarcina se formează în stomac și o să naști pe cur? Cine te-a prostit in halul asta? Ramaii gravidă daca sperma ajunge in **** organul genital feminin de reproducere. In gura nu pățești nimic alt cv decât să iei o boala transmisibila sexual sau alte ciperci

| TheGoodDr a răspuns:

Cum sa inghiti scarbosenia aia? DOAMNE FERESTE!

| MariusHallo a răspuns:

Niciodată.