| anonim_4396 a întrebat:

TPU am o problema MARE MARE MARE MARE! deci e urgent!
Am 17-18 ani si o /colega de clasa/ m-a rugat sa facem ceva de seara (deci v-ati prins)s-a referit la sex. dar e o problema. Cum sa imi dau seama daca e romantica? sau ....nu stiu, mai directa.pliz help dau funda! care nu ma crede sau ma critica sa nu-i bagati in seama... MERSI

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Eu zic că ești un mare mincinos. Nici o fată nu te i-a atât de direct, mai ales colegă de clasă.
Cred că tu vrei să te duci la femei și nu știi cum să te comporți.
Fie adevărat ceea ce zici, du-te cu o floare la ea, dacă e romantică va lua floarea și te va săruta senzual.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Asa s-a exprimat? "Te rog sa facem ceva diseara"? Sau e doar imaginatia ta bogata? Oricum..probabil e mai directa, daca aproape s-a autoinvitat asa. Incearca sa nu fii nici prea romantic dar nici prea brutal..inceputul sa fie mai lent, sa vezi cum reactioneaza. Oricum restul vor veni de la sine..Inceputul e mai greu.

| BlackOldSun a răspuns:

Romantica? lasa asta daca nu vrei sa iti iei jet! daca vrea si asta cu adevarat go on man!

| Music4life a răspuns:

Nu trebuie sa te intrebi cum este, iti vei da seama in momentul care va ajunge cu tine-n pat. Las-o pe ea sa preia initiativa sau daca nu, misca-te intai incet si vezi cum reactioneaza, in functie de reactia ei continui asa sau schimbi ritmul.
Bafta!

| Irinami21 a răspuns:

Ahh.Ea te-a rugat, nu?laughing Asta inseamna ca nu e deloc timida e mai directa. Incearca sa fii si tu mai romantic dar in acelasi timp sa o surprinzi. Daca intri cu ea in dormitor nu sari direct pe ea... incearca sa discutati intai, sa va mai relaxati si dupa treceti la actiune laughing)

| ExPeRyMeNt a răspuns:

Corectlaughing) daio la alti care is mai romantici dar trebuie sa fi romanticwinking ai grija ce faci cu scula ok?laughing)) vazi unde o bagi?laughing)

| TheJoint a răspuns:

Nu inteleg ce problema ai.Adica romantica/directa? In ce privinta?