| OSLOMELBOURNE a întrebat:

TPU,cum ati reacționa daca v-ati surprinde sotul sau sotia ca va inseala cu o persoana de același sex? Mai bine sau mai rău decât într-un caz tipic de adulter?

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca nevasta m-ar inseala cu o femeie, m-as simti tradat, dar as fi mult mai putin furios decat daca m-ar insela cu un barbat.

| MarianWLF a răspuns:

Atata timp cat e altcineva si nu tu, tot inselat e.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Valei, atunci mi-as da seama cat de prost sunt la capitolul sex.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Scria pe un gard la grădina de legume a peniteciarului din Arad. Împușcarea fără somație.

| Wr3nch a răspuns:

As intreba daca mai e loc, ca in trei e mai okeylaughing. Inselatul e inselat, indiferent de sexul persoanei cu care te inseala. Într-o relație onesta ar zice "uite, nu mai merge, hai sa ne despărțim si isi vede fiecare de viata lui".

| Emma30555 a răspuns:

Pentru mine ar fi mai rău. Teoretic cu o fata pot concura dar dacă el e gay chiar nu, și înseamnă că și el e un pic ca mine, ii plac băieții deci în mintea mea un astfel de bărbat este un pic femeie... Grav

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as baga langa ei s-o facem in 3 big grin

| adorbanii a răspuns:

Maș alătura la partida lor

| Alexandru3131 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa imi vad iubita sarutandu-se si facand sexulet cu alta femeie. Chiar mi-ar placea. Nu m-as simti deloc inselat. Abia as astepta sa am o iubita care sa ma insele in acest fel.