| Marius22222222222 a întrebat:

Tpu.Deci nu stiu daca e un defect sau nu. Dupa ce imi dau drumul ramane in erectie inca vreo o ora sau doua desi nu sunt excitat, pareri? Dau funda

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este posibils a suferi de Priapism.
"Priapismul este o afecţiune care afectează bărbaţii cu vârsta peste 30 de ani şi care constă în erecţia prelungită, pe durata mai multor ore (peste 4 ore), care poate fi dureroasă şi nu este neapărat cauzată de stimularea sexuală.
Persoanele care suferă de anemie cu celule în seceră (anemie falciformă sau siclemie) sunt mai expuse riscului de a dezvolta această afecţiune, dar sunt şi alte cauze care o pot favoriza, inclusiv anumite medicamente.
În lipsa unui tratament adecvat, priapismul poate duce la disfuncţii erectile permanente">
Ti-as sugera sa vezi un UROLOG, de urgenta!

| Marius22222222222 explică (pentru Violleta2022):

Chestia e ca nu am nicio durere

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Nu ai INCA nici o durere, ca esti inca la inceput, dar cand ajungi la 4 ore, este deja dureros.

| Marius22222222222 explică (pentru Violleta2022):

Nu vad sa ajung la 4 ore... Sa nu exageram

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Am spus "nu inca", dar asa cum ai ajuns la 2 ore, boala evolueaza si se ajunge curand la 4 ore, cand devine dureros.
Nu-i exagerare, ci realitate!
Boala nediagnisticata si netrata, evolueaza.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate afirma cu certitudine ca reprezinti un fenomen probabil unic, in cazul in care dupa ejaculare penisul iti ramane intr-adevar in stare erecta inca mult timp, dupa spusele tale inca 1-2 ore. thinking

| Goete a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sau, poate ii grabeste muult ceasul :p

| Sofer a răspuns:

E bine frate. faci sex in continuu.

| Goete a răspuns:

Ha ha ha.
Ai fi deja in spital

| ywar a răspuns:

Tu sfidezi niste principii ale fizicii sau ale functionarii normale din punct de vedere anatomic. Organul se iriga cu sange apoi cand se relaxeaza revine usor-usor in stare flasca.

| Ely1234567 a răspuns:

Profita din plin

| Edyy5555 a răspuns:

Pai e bine te astept pe la noi

| SorinelCopilu a răspuns:

E total normal frate cel putin pentru mine e la fel încearcă sa tr pisi cu el in erectie sa vezi ce bine e