| Ipotecat a întrebat:

TPU,imi place un baiat si nu stiu cum sa vorbesc cu el,adica vorbim pe facebook, dar as vrea sa fim macar cei mai buni prieteni si nu stiu cum.Ce sa fac? :/

4 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Ii arati sanii...o sa se tarasca el la tine

| neutrino a răspuns:

Ii faci propunerea, iti spui tot ceea ce doresti tu, dupa care astepti raspunsul lui. Daca acesta intarzie, inseamna ca trebuie sa-ti pui pofta-n cui, si apoi sa cauti alt baiat.

| hitman_7179 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa faci sex cu el

| MasinutaCuBomboane a răspuns:

Daca veti ajunge BF nu iti va mai veni sa fii cu el, si nici lui cu tine, il bagi deja in Friendzone