| anonim_4396 a întrebat:

TPU Voi v-ati masturbat vreodata haideti recunoasteti nu va mai ascundeti ca oricum scrie 90% la barbati se masturbeaza asa ca nu va mai ascundeti si as dori sa va intreb cum va simtiti la masturbare ca si eu practic asa ceva si ma simt bine e la fel cum faci sex cu pe... bagata in pasarica la aia da as dori sa stiu cum va simtiti voi dupa ce va masturbati dau funda cel care raspunde corect si sa nu se ascunda dau funda promit

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Eu ma simt high, ca si cum as fi fumat pentru cateva secunde ( in timpul orgasmului se secreta dopamina, hormonul fericirii, secretat si cand se consuma droguri), dar nu se compara cu sexul normal si in exces devine nesanatos ( deformare a penisului, ejaculare precoce, nu mai esti in stare sa tii un contact cu o fata fiindca te-ai obisnuit prea tare cu mana si te termini prea repede, fata ramanand nesatisfacuta...)

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

rolling on the floor Vrei sa stii cum e sa te masturbezi sau vrei sa stii cum e sa fie la aia in pasarica? Choose! laughing TPU, nu te mai masturba atat ca nu mai ies petele de pe covor laughing

| youmail a răspuns:

Toata lumea se masturbeaza, indiferent ce spune.
E o chestie atat hormonala, cat si de reglare a metabolismului.
Se intampla ca el sau ea sa isi mai doreasca, plus ca singur / singura stie cel mai bine ce isi doreste.

Sunt anumite partide de sex unde includerea masturbarii da o stare de excitare in plus.
Ca fata daca te masturbezi in fata prietenului tau in timp ce faceti sex, sau faceti o mica pauza il omori il faci sa te doreasca 101%.

| Nyghtshadow a răspuns:

90 % din barbati/baieti se masturbeaza. 10% nu recunosc. Lasand gluma la o parte, cam multa masturbare pe TPU. WTF. Gaseste-ti un hobby. Sau o prietena.