| JessicaLove a întrebat:

Trebuia sa merg cu prietenul meu si niste prieteni la o cabana acum in august. Si s-a facut un grup pe Facebook. Eu am fost adaugata de un prieten de a iubitului meu si in schimb, el a adaugat o alta tipa. El nu imi spusese niciodata despre aceasta fata dar eu o stiam caci vazusem mai demult ca avea pe snap inima la conversatia cu ea, adica vorbise mai mult iar acum doua saptamani iar ii trimise ceva pe snap. In fine, nu am zis nimic. Dar cand am vazut ca a adaugat-o in grupul cu cabana, mi-am dat seama ca, conversatiile lor au continuat. Si l-am intrebat. El nu stia ca am vazut ca a vorbit cu ea la el pe telefon. Si nu a vrut sa recunoasca nici in ruptul capului ca a vorbit cu ea si sincer m-a deranjat mult, desi stiam ce am vazut imi venea sa il cred, atat de tare insista pe faptul ca el nu a vorbit cu ea niciodata si a adaugat-o din pura coincidenta pentru ca sunt prieteni de familie si i-a spus ca vrea si ea sa mearga. Nu am suportat ideea ca stiam ca a vorbit mult cu ea si nu recunoaste nicicum dar el insistand i-am zis ca ma voi face ca nu am vazut nimic de dragul lui si a ceea ce a fost, am fost impreuna 2 ani, desi vazand ca nu renunt a zis cu greu "am vorbit ceva nesemnificativ si ti-am zis mereu" cand el de fapt nici nu pomenise de ea niciodata, doar eu am observat singura. Dar bineinteles ca nu m-am putut abtine si peste doua zile l-am intrebat daca a mai vorbit cu ea si a zis ca nu laughing) si am zis "ce pacat" si el a zis "sa stii". In momentul ala m-am enervat atat de tare incat l-am blocat pe Facebook laughing si mi-a scris pe whatsup. nu i-am raspuns pe moment dar apoi i-am scris un mesaj mai lung si emotionant, spunandu-i ca putea sa zica de la inceput ca a vorbit si nu era nicio problema etc si ca il iubesc, dupa care l-am blocat. Apoi m-am simtit aiurea si am dorit sa vad raspunsul lui. L-am deblocat dar bineinteles ca pe whatsup mesajele nu apar chiar daca il deblochez. si era clar ca imi scrisese pentru ca intra mereu, el care nu il folosea niciodata. In fine, nu stiu ce crede acum probabil ii apare ca mesajul s-a trimis dar nu l-am primit, ca si cum as avea internetul oprit. Si am tot sperat ca va mai scrie ceva sa vada ca se trimite si ca. as raspunde. Pentru ca, chiar daca stiu ca a mintit, mi-e atat de greu fara el. Si as vrea sa nu mai simt nimic, sa uit tot... Ma doare ca nu mi-a spus de la inceput si ca mereu eu eram considerata cea rea si cu ea vorbea frumos. Nu stiu daca am procedat corect si nu stiu daca ar trebui sa il caut. Mereu ma gandesc ca am exagerat, dar apoi ma gandesc ca am facut bine caci m-a mintit. Dar ma gandesc la tot ce a fost intre noi, a fost un iubit bun...si asta ma face sa imi fie dor si sa imi lipseasca. Exagerez eu? Simt ca nu mai pot trece si asta cu vederea, au fost destule si pe mine una chiar m-a durut. Nu stiu ce ar trebui sa fac sad

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai făcut foarte bine. Vezi ce (dacă) mai zice şi mai dă-i eventual o şansă. Dar nu necondiționat!

| thinkro a răspuns:

Bună! Eu zic că este foarte corect ceea ce ai făcut, fostul tău clar vorbea cu tipa aia şi sigur era ceva mai mult între ei. Ai procedat bine şi nu ar trebui să te simţi vinovată deloc! Iar daca vrei să te întorci la el, să ştii că nu o să se schimbe, şi mai mult rău îţi faci. Capul sus, sigur o să găseşti pe cineva mai bun! :*

| ambanidemaenerveaza a răspuns:

Te inseala, clar

| Albert_Marius_1990 a răspuns:

Pai nsj ai vrea sa fii cu mine?

Răspuns utilizator avertizat
| JessicaLove explică (pentru nimportequi):

De unde ai dedus tu ca par un copil de 10 ani si gras?laughing in primul rand acesta nici macar nu e numele meu si nici fotografia mea. Cred ca esti foarte nesimtit, daca nu poti da un sfat mai bine abtine-te happy

Răspuns utilizator avertizat
| JessicaLove explică (pentru nimportequi):

Ok, imi cer scuze, nu am observat big grin