| BandituI a întrebat:

Trebuie sa am certificat verde ca sa pot merge la prostituate?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor da, certificatul rosu, sa nu fii la menstratie cand mergi la ele

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru atat lucru nu-ti trebuie decat: masca pe fata, prezervative si bani.

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu mai poti astepta 1-2 luni, pana trece furia pandemiei?
Nu de alta, dar daca nu iei vreun BTS, sigur iei un covid si-i pacat sa stai la pat si sa suferi.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă vrei să o "execuți" în Mall, da îți trebuie.
Altfel, nu.

| Dandinelle a răspuns:

Dar următoarea întrebare e daca prezinți certificatul atunci cu sau fara mască?

| Silviu0792 a răspuns:

Pe mine m-au refuzat unele doar ca e coronavirus ...si ca nu vin la adresa mea de domiciliu ...plm cam e naspa perioada asta

| intrebcenustiu a răspuns:

Iti trebuie bani si puIă.

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Dap

| AperolProletaru a răspuns:

Da ai nevoie. Da pentru un club de baieti colorati, sa stii ca e gratis sa intrii chiar si in pandemie