| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa va intreb ceva important.
La scoala imi place de un baiat din cls cu mine. El stie ca il plac dar a fost vacanta de vara si l-am uitat. Si prietena mea i-a spus ca eu nu il mai plac. Si am observat saptamana asta ca se da la mine. Face tot posibilul sa se bage in seama cu mine sa-i dau atentie si chestii din astea. Se face ca isi pierde lucruri prin jurul bancii mele doar ca eu sa le gasesc si chestii de genul acesta.
A inceput sa ma cam enerveze... Dar asta nu a durat mult timp. Pentru ca am realizat ca il plac din nou. Poate acum o sa ma credeti nebuna dar are si un avantaj. El este cel mai frumos baiat din clasa mea. Nu o spun pentru ca il plac. O spun pentru ca asa e. Sa revin la intrebare.
Deci îl plac din nou. Si mie asa o frica sa-i spun pentru ca am realizat ceva. In timp ce eu il plac el nu ma place. Si daca eu nu il plac el ma place. Si acum nu stiu ce sa mai fac. Poate ma puteti ajuta. Oare sa il intreb daca vrea sa fim impreuna sau ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Arati si tuh k il placi tachineazal si tuhhappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne,sentimentele nu se dicuta si nu se impartasesc can celelat nu le arata.se joaca cu tine sau ce.cum adica daca ii spu ca il placi n-o sa te mai placa da ce, placi pe cineva la comanda, cand ti se spune?