| KaanNoah a întrebat:

Trec clasa a 11a acum si am o nelamurirelaughing dintr-o dată ma trezesc cu mesaj de la o fata din clasa cu ce mai fac si ca s-a gândit să îmi dea mesaj pentru că nu am mai vorbit de mult timp amândoi. Eu cu ea ne intelegem foarte bine, chiar dacă ne cunoastem de 2-3 ani. La finalul conversației ea a încheiat cu un sticker de ăla cu inimi si mesaje cu te pup. Oare ma place? Sau ce ar putea fi? Ce sa fac in continuare?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu ar fi interesata de tine catusi de putin, in mod sigur NU te-ar fi cautat, NU ti-ar fi scris si nici NU ti-ar fi trimis acel sticker cu inimi si mesajele nu s-ar termina cu... te pup. sticker de ăla cu inimi si mesaje cu te pup. In astfel de situatii urmezi sfatul,, Incercarea moarte n-are'' conform unui vechi proverb. Si de asemenea ia aminte de urmatoarea cugetare : „Nimic nu este imposibil pentru cel care încearcă." Deci incearca fiindca oricum NU ai nimic de pierdut in schimb poti sa castigi mai mult decat ai putea spera. Succes! Bafta!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

între te place ca și companie și te place ca ceva mai mult nu știu că n-ai dat suficiente detalii. Caut-o și tu și dacă ți se pare vreun moment potrivit în conversație invit-o să ieșiți.

| Andreeush a răspuns:

Cred că te place, altfel nu ți-ar fi trimis acel mesaj.

| ywar a răspuns:

Pai ce mai astepti barbate? Suie-te pe ea! Da'mai repede, ca incepe scoala! si se suie altii pe ea. E virgina? Si eu trec a 11-a si imi plac virginele!

| Blueberry8 a răspuns:

Posibil sa te placa happy. Vorbiti in continuare, iesiti la un suc, vezi cum se comporta..nu trebuie sa faci ceva anume ...totul vine de la sine happy.