| RAY a întrebat:

Tu ca fata ai accepta o aventura pe banii fără sa te atragă fizic?

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Degeaba le intrebi deschis, fetele/femeile nu sunt sincere in general.

| RAY explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Le e rușine ca apoi sunt făcut curve, vrem curve dar ne dam moraliști, dacă o fata spunea asta, gata toți o jignesc

| AndreeaWTS a răspuns:

Am posibilitati financiare suficiente. Nu ma intereseasza sa câștig bani din așa ceva.

| RAY explică (pentru AndreeaWTS):

Nu e vb de posibilitati financiare, de asta am specificat aventura

| AndreeaWTS a răspuns (pentru RAY):

Aventura nu poate fi pe bani și fara sa-mi placa. Aventura presupune obligatoriu placere.
Iar de placere nu poate fi cu cineva care nu te atrage.

| RAY explică (pentru AndreeaWTS):

Corect,asta am scris și eu, doar pe banii e fără plăcere

| AndreeaWTS a răspuns (pentru RAY):

Care e logica? Daca n-ai nevoie de bani si e fara placere ce aventura e asta? Opera de binefacere?
O aventura presupune ca iti satisfaci o nevoie sau o placere. Altfel nu e nici un fel de aventura. E un nonsens.

| RAY explică (pentru AndreeaWTS):

Ai dreptate, dar nu am vrut sa sune a prostituatie și un limbaj mai cult